En
تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1398
کد 3034

معاون فرماندار پردیس: ۲۳ دستگاه متولی امور جوانان هستند/ هم راستاسازی برنامه های ارائه شده در در دستور کار قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، سجاد برنجی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان توجه ویژه به جوانان در گام دوم انقلاب را با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری از اولویت‌های دستگاه‌های اجرایی دانست.
برنجی در ابتدا با بیان اینکه ۲۳ دستگاه متولی امر جوانان هستند افزود: هم راستاسازی برنامه های دستگاه های متولی و بهینه سازی و کاهش هزینه‌ها از اهداف برگزاری جلسات ستاد است و انتظار داریم همه ادارات و نهادهای عضو با دست پر و برنامه‌های مدون در جلسات حاضر شوند.

معاون فرماندار پردیس در ادامه از تشکیل شورای مشورتی امور جوانان شهرستان به عنوان اقدامی موثر در ارتقاء سطح ارتباط جوانان با ادارات و ایجاد زمینه مشارکت جوانان در برنامه‌های اجتماعی نام برد و گفت: اتفاقات و اقدامات خوبی صورت می‌گیرد اما به به دلیل ضعف در مستندسازی و اطلاع‌رسانی، اقدامات اکثر ادارات و نهادها بازخورد خوبی نداشته است.

این مقام مسئول با تقدیراز ادارات و دستگاه هایی که در امور فرهنگی و اجتماعی پیشتاز هستند تصریح کرد: مباحث فرهنگی نیاز به کار ویژه‌ و مداوم دارد و قشر جوان به دلیل پویایی، خلاقیت و انرژی فراوان می توانند کمک بسیاری در این زمینه به دستگاهها ارائه دهند.

وی در پایان از همه اعضای ستاد خواست برنامه های امسال هفته جوان را از نظر تنوع، کیفیت و کمیت بسیار بیشتر و با جدیت دنبال کرده تا شهرستان پردیس بتواند در استان به رتبه های بالایی دست یابد.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 20 فروردين 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 26