En
تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1398
کد 3035

با حضور فرماندار پردیس انجام گرفت: تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان با محوریت تحقق شعار سال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان پردیس با محوریت تحقق شعار سال به ریاست امیر اله حقیقی فرماندار شهرستان برگزار شد.

این جلسه با حضور مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری مالی و نوید عباسی معاون عمرانی فرماندار، بخشدار بومهن، شهردار پردیس، روسای ادارات تامین اجتماعی، صنعت و معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گاز، برق، فنی و حرفه ای، ورزش و جوانان و نمایندگان دیگر ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار و در آن هر یک از اعضا به بیان گزارش سال گذشته و برنامه ها و پیشنهادات مربوط به تحقق شعار سال پرداختند.

رفع موانع و محدودیت‌های موجود برای حمایت از بخش تولید، ایجاد زمینه آموزش رشته های مورد نیاز شهرستان برای هنرجویان و دانش آموزان، بررسی کامل پرونده های متقاضی تسهیلات در کمیته زیربنایی، حمایت از واحدهای راکد و نیمه فعال و پیگیری تصویب طرح ساماندهی مناطق صنعتی شهرستان از مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

فرماندار پردیس نیز در پایان ضمن گلایه از روسای اداراتی که برای یکی از مهمترین کارگروه های شهرستان که به مقوله تولید و اشتغال که دغدغه همه سطوح در کشور است اختصاص دارد اهمیتی قائل نیستند و به اعزام نماینده بسنده میکند، بر مکتوب سازی برنامه های ادارات در این حوزه برای سال ۹۸ تاکید کرد و مقوله های ساماندهی صنایع، رفع مشکلات محیط زیست، بسترسازی توسعه سرمایه گذاری و آسان سازی روند دریافت تسهیلات را دارای تأثیر مستقیم بر روند تولید دانست و خواستار اهتمام ادارات برای تحقق این موارد شد.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 20 فروردين 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 25