En
تاریخ : چهارشنبه 21 فروردين 1398
کد 3037

پیام تبریک فرماندار پردیس به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، امیراله حقیقی فرماندار شهرستان پردیس طی پیامی فرا رسیدن سوم و چهارم شعبان المعظم ،سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار، همچنین ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.
متن پیام تبریک فرماندار پردیس به شرح زیر است:
پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدا به بزرگ پاسدار تاریخ، در دفاع از کیان و کشور به پا خاستند و همچون حضرت ابوالفضل (ع) در راه اعتلای نظام اسلامی با بذل خون و جان خویش و جانبازی ها و ایثارگری‌های فراوان به نبرد با شیاطین پرداختند و چون دژی مستحکم کشور را از گزند حفظ کردند.
بی‌شک تداوم انقلاب اسلامی مرهون جهاد، پایداری و سخت کوشی انسان های با ایمانی است که برای پاسداری از ارزش‌های الهی، لحظه‌ای درنگ نکرده، مسئولیت‌های سنگین خویش را به درستی به سرانجام رساندند.
اینجانب با تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه ولادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) خدمت مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران اسلامی، خدمتگزاران مردم در نظام جمهوری اسلامی، خانواده معظم شهدا و به ویژه پاسداران و ایثارگران انقلاب اسلامی که همواره بر دفاع از آرمان‌های انقلابی باقی ماندند و بر حراست از آن اهتمام دارند، آرزوی توفیق روز افزون برای این عزیزان را از درگاه خداوند مسئلت دارم.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 فروردين 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 10