En
تاریخ : شنبه 24 فروردين 1398
کد 3040

پیرو مصوبات ستادساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس برگزار شد:

نخستین جلسه رییس و معاونین ورزش و جوانان با اعضای شورای مشورتی بخش جاجرود

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس به نقل از پایگاه خبری جاجرود و ویژه نامه اسرار، نخستین جلسه سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، دکتر درخشان دارا و کشاورز معاونین این اداره با اعضای شورای مشورتی بخش جاجرود با حضور قاصدی بخشدار جاجرود، روز پنج شنبه۲در سالن شهید نوژه تشکیل شد.
در این جلسه سیفی با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه به موضوع جوانان در آستانه هفته جوان پرداخت. همچنین اعضای شورا با بیان مسائل و مشکلات، از اداره ورزش و جوانان درخواست کردند نگاه ویژه تری نسبت به رفع مشکلات جوانان این بخش داشته باشد.
از مواردی که جوانان تقاضای رسیدگی به آن را مطرح نمودند؛ احیای سالن های ورزشی بخش جاجرود در بخش خدمات دهی و خانه جوان ولایت بود.
در این خصوص بخشدار جاجرود به رفع مشکلات جوانان تاکید کرد و افزود: برای رسیدگی به امور جوانان، مسائل و درخواست های معقول جوانان در بخش جاجرود در اولویت امور کاری ماست.
قاصدی افزود: برنامه های کارشناسی شده در دو بخش ورزش و جوانان جهت جوانان روستا پیش بینی شود تا با خلاقیت جوانان روستا و بامساعدت ادارات اجرا گردد.
گفتنی است معاونت اداره ورزش و جوانان در مورد روزشمار هفته جوان، جشنواره علی اکبر و اهتمام بر شناسایی جوانان سرآمد به ویژه در روستاها، عطرافشانی مزارشهدا توسط جوانان، دیدار با مسئولین و برگزاری یک برنامه ویژه در هفته جوان مواردی را عنوان نمود و تبادل نظر و گفتگو در خصوص آن انجام شد.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 24 فروردين 1398
  • ساعت 12
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 5