En
تاریخ : چهارشنبه 21 فروردين 1398
کد 3052

نماینده ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ تروریستی خواندن سپاه یک تصمیم مضحک از سوی ترامپ است

تهران- ایرنا- نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مضحک‌ترین تصمیمات آمریکا را در روزهای گذشته با تروریستی خواندن سپاه دیدیم که این نشان از امپریالیسم بودن این کشور است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پروانه مافی روز چهارشنبه در نخستین شورای اداری سال 98 شهرستان پردیس که با حضور فرماندار، معاونان و سایر روسای ادارات برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تسلیت به هموطنان سیل زده اظهار داشت: سیاست‌های کلی کشورها به سمت چندجانبه گرایی است اما ترامپ یک‌جانبه‌گرایی را رونق می‌بخشد.
وی افزود: آمریکا پس از خروج از پیمان‌های بین‌المللی محیط ‌زیست، برجام، تعهدات اتمی با روسیه و... چهره واقعی خود که در ابتدای انتخابات با زدن نقاب پنهان کرده بود نمایان کرد.
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به سایر رفتارهای غیر عقلانی ترامپ اظهار داشت: به رسمیت شناختن قدس اشغالی، حمایت از تجاوزات به یمن، الحاق بلندی‌های جولان به سرزمین‌های اشغالی رژیم صهیونیستی، نشان از رویکرد وقیحانه ترامپ است.
مافی گفت: حمایت درجه یک از نژاد پرستی در رویکرد های بین المللی آمریکا مشخص است و در مرزهای سیاسی خود جز تسلط بر منابع جهان چیزی را نمی‌شناسد.
وی در ادامه با اشاره به اتحاد شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان خاطر نشان کرد: ترامپ با همکاری نتانیاهو و بن سلمان مثلت شومی را تشکیل داده که به زودی شاهد شکافی در این اتحاد خواهیم بود.
نماینده مردم ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس تصریح کرد: قرار دادن نیروی دفاعی و نظامی یک کشور در لیست تروریست‌ها، پیام احمقانه بودن تصمیم ترامپ را در جهان مخابره کرد و کشورهای بزرگ جهان مانند چین و روسیه و... به این تصمیم اعتراض کردند.
مافی گفت: ترامپ به سایر کشورها ظلم می کند اما قدرت مطلق نیست و قرار دادن سپاه در لیست تروریست ها، فقط جنبه سیاسی برای صهیونیست‌ها به همراه دارد.
وی با اشاره به انتخابات رژیم صهیونیستی خاطر نشان کرد: با وجود تمام تلاش ها تا این لحظه نتانیاهو از رقیب خود عقب‌مانده است.
نماینده مجلس افزود: ما باید با عقلانیت و تکیه‌بر داشته‌هایمان به‌پیش برویم، با تکیه بر خدا و حفظ انسجام ملی بر دشمنان غلبه کردیم و از شر آن‌ها در امان خواهیم بود.
مافی گفت: با تکیه بر داشته‌ها و کنار گذاشتن اختلافات در گروهها و احزاب انسجام وحدت خود را حفظ کنیم.
وی در ادامه با تاکید بر اهمیت حفظ منافع ملی اظهار داشت: به خاطر منافع ملی، اختلافات نظر و سلیقه را کنار بگذاریم و به مردم خدمت کنیم، اگر مردم پشتیبان ما باشند از پس مشکلات بر می آییم.
نماینده مجلس ضمن تقدیر از عملکرد مناسب فرماندار و ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس در مواجهه با بارش‌های سیلابی اخیر اظهار داشت: در ایام نوروز زمانی که آب‌گرفتگی، سیلاب در تهران هم وجود داشت در کمیته بحران شهر و استان تهران در ریز مسائل سیلاب قرار می‌گرفتم و طی بازدیدهای سرزده شاهد تلاش خوب این ستاد در شهرستان پردیس صورت بودیم.
مافی گفت: روز آمد بودن دستگاه‌ها برای خدمت رسانی انجام وظیفه و یک عبادت محسوب می شود.
وی ضمن تقدیر از همدلی و انسجام مردم در جریان سیل اخیر در شهرهای سیل زده اظهار داشت: مردم ما با وجود تمام مشکلات در صحنه حضور فعال دارند.
نماینده مجلس گفت: سال سختی را شرع کردیم و احتمال افزایش باران‌ها وجود دارد و باید تمهیدات لازم را اندیشید، بارش نزولات آسمانی آبخوان‌ ها ، قنات ها و تالاب ها را که طی 50 سال اخیر خشک‌ شده بودند پر آب کرد.
وی اضافه کرد: در حاشیه این نعمت سرشار، خسارت‌هایی نیز وارد شده، خسارات مالی زیاد و خسارت جانی کمی داشتیم.
وی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد دولت برای هماهنگی دستگاه‌ها، ارتش، سپاه و نیروهای مردمی خاطر نشان کرد: در خوزستان طایفه‌ها به کمک سیل‌زده‌ها شتافتند که این بسیار ارزشمند است.
نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رسیدگی و حمایت از سیل‌زدگان در اولویت باشد اما خوشبختانه سیل مهربانی در کشور به راه افتاده و شخصیت‌های سیاسی، ورزشی و... به کمپین حمایت از سیل‌زدگان پیوستند.
شهرستان پردیس با 250 هزار نفر در جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/9441//1348

انتهای پیام /*
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 فروردين 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 1