En
تاریخ : چهارشنبه 21 فروردين 1398
کد 3066

فرماندار شهرستان پردیس: وظیفه تمام مسؤولان سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان است

فرماندار شهرستان پردیس گفت: وظیفه ما این است که در جمع خانواده شهدا و جانبازان حاضر باشیم و با حضورمان راه شهدا را ادامه دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، امیرالله حقیقی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه بازدید از دو یادگار هشت سال دفاع مقدس به مناسبت روز جانباز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ولادت باسعادت باب‌الحوائج امام حسین(ع) و روز جانباز اظهار داشت: جانبازان عزیز کشورمان به تأسی از بزرگ جانباز کربلا، قمر بنی‌هاشم علیه‌السلام در مناطق جنگی و برای دفاع از میهن اسلامی و مرزهای کشور عزیزمان حاضر شدند.

وی گفت: تعدادی از این عزیزان در دوران جنگ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که یاد و خاطره این عزیزان را گرامی می‌داریم و امیدواریم ما نیز پیرو راه این عزیزان باشیم.

فرماندار شهرستان پردیس افزود: تعدادی از این رزمندگان نیز در پیکار با دشمنان تادندان‌مسلح طی هشت سال دفاع مقدس به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند که امروز به مناسبت همین روز عزیز در جمع خانواده جانبازان برای عرض تبریک این عید بزرگ و اعیاد شعبانیه حاضر شدیم تا روز جانباز را تبریک بگوییم.

حقیقی ادامه داد: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و توجه به جانبازان عزیز و حضور در بین آن‌ها وظیفه تمام مسؤولان است چراکه با حضور در جمع جانبازان از این عزیزان روحیه می‌گیریم.

وی اضافه کرد: پس از گذشت سال‌ها از دوران جنگ تحمیلی، جانبازان علیرغم سختی‌ها و مشقت‌های بسیار به لحاظ مجروحیت، باروحیه بالا از مسئولین استقبال می‌کند که این قابل‌ستایش است.

فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: ما مسؤولان نیز از آن‌ها روحیه می‌گیریم و امیدواریم بتوانیم با تأسی از راه این عزیزان در خدمت به مردم موفق عمل کنیم.

حقیقی خاطرنشان کرد: به‌هرحال جانبازان در جامعه اسلامی و کشور ما جایگاه ویژه‌ای دارند و از دوران مقدسی به یادگار مانده‌اند و بسیاری از یاران آن‌ها به شهادت رسیدند و وظیفه ما این است که در جمع خانواده شهدا و جانبازان حاضر و با حضورمان یاد شهدا، راهشان را ادامه بدهیم.

انتهای پیام/67016/پ/ی20

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 فروردين 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 3