En
تاریخ : يکشنبه 25 فروردين 1398
کد 3078

معاون فرماندار پردیس: از ظرفیت واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان برای کمک به مناطق سیل زده استفاده خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، نوید عباسی معاون امور فنی و عمرانی فرماندار پردیس در حاشیه آیین همدلی که به منظور تامین اقلام مورد نیاز هموطنان سیل زده برگزار شده بود، بر استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان برای کمک به شهرستان‌های سیل زده تأکید کرد.

وی با اشاره به اینکه استان تهران به عنوان استان معین خوزستان تعیین شده است گفت: عملیات امداد و نجات و بازسازی سه شهرستان در این استان به تهران سپرده شده و هدف از برگزاری مراسم همدلی و گلریزان نیز تأمین بخشی از نیاز نقدی و غیر نقدی این اقدام بزرگ با حمایت و حضور واحدهای تولیدی، صنعتی و صنفی شهرستان بوده است.
 
عباسی افزود: در ابتدای این نشست اقلام موردنیاز بر اساس اولویت‌های مشخص شده از استان اعلام شد تا فعالان عرصه تولید و صنعت در شهرستان به فراخور زمینه فعالیت در تامین اقلام مشارکت کنند و افراد حاضر نیز با خلوص نیت وارد عرصه شدند و به یاری هموطنان خود شتافتند.
 
 معاون فرماندار پردیس جمع آوری کمک ها به صورت هدفمند و با نظارت و مدیریت واحد را از جمله دیگر اهداف برگزاری این نشست عنوان کرد و افزود: مردم شهرستان پردیس همواره در امور خیر پیشقدم هستند و شهرداریهای پردیس و بومهن نیز با ارسال تجهیزات و ماشین آلات سنگین و کمک‌های خود به این مناطق در تلاشند بخشی از حجم سنگین خسارت وارد شده به مناطق سیل زده را جبران کنند.
 
این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: با آمادگی نیروهای خدماتی و امدادی و اتخاذ تمهیدات لازم پیش و در حین بارندگی های ابتدای سال، شهرستان با مشکل جدی مواجه نشد و در حال حاضر نیز همه دستگاه های شهرستان در آمادگی کامل به سر می برند.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 فروردين 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 45