En
تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398
کد 3082

به منظور برنامه ریزی اقدامات یکساله و هماهنگی جهت گرامیداشت هفته جوان انجام شد:

نشست رییس اداره ورزش و جوانان‌ و رییس هیات ورزشهای همگانی شهرستان ‌پردیس

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، این نشست با حضور سیفی رییس اداره ورزش و جوانان، سوهانی عضو شورای اسلامی رییس هیات ورزشهای همگانی شهرستان، درخشان دارا و کشاورز معاونین اداره ورزش و ندا مژده جو و عباس حسینی نایب رییسان هیات همگانی، روز شنبه انجام شد.
در این جلسه پیرامون وضعیت و فعالیت های هیات و کمیته های زیرمجموعه این هیات موضوعاتی مطرح شد و سیفی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس و اعضای این هیات از کسب مقام اول همگانی شهرستان در سطح استان به عنوان یکی از اتفاقات خوب ورزش در سال ۹۷ یاد نمود و افزود: با مدیریت هادی سوهانی و تیم حرفه ای اجرایی ورزش همگانی بصورت خاص مورد توجه قرار گرفت و باتوجه به برنامه ریزی عالی و مشخص موجبات حرکت ارزشمند در جهت سلامت و نشاط مردم شهر پردیس را پی ریزی نمود.
رییس هیات ورزشهای همگانی شهرستان پردیس نیز گفت: ارتقاء سواد حرکتی مردم برای افزایش مشارکت در ورزش همگانی نیاز کنونی شهرستان است.
هادی سوهانی افزود : آمایش سرزمینی ورزش همگانی یعنی چیدمان برای بهره وری، تعالی و آینده نگری ورزش همگانیست.
رییس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی پردیس تصریح کرد: فعال سازی و گسترش پایدار ورزش همگانی در جهت استقرار نهضت ورزش همگانی و فعالیت بدنی در بین شهروندان است که تیم همگانی تمامی سعی خود را نمود تا بتواند جریان ‌تخصصی همگانی را در پردیس آغاز نماید.
سوهانی برگزاری کلاس های مربیگری و داوری در درجات بالا، همایش ها و مسابقات ورزشی عمومی و کارکنان دولت، ارتقاء سواد حرکتی مردم برای افزایش مشارکت اجتماعی را از اهم اهداف درسالجاری عنوان نمود و افزود: به مناسبت هفته جوان برنامه های جذاب و جوان پسندی با همکاری شهرداری و شورای اسلامی، حوزه فرهنگی ورزشی اداره ورزش و ستاد گرامیداشت در دو بخش دختران و کارمندان خانم جوان و پسران و کارمندان جوان پیش بینی نموده ایم که موارد در حال بررسی و در دهه اول اردیبهشت اجرا خواهد شد.
در ادامه این نشست جلسه مسائل ومشکلات افتتاح حساب هیئت ورزشهای همگانی، نحوه برگزاری دوره های آموزشی و بهره گیری از مربیان مجرب بحث و تبادل نظر شد.
دکتر درخشان دارا هم در خصوص بهرمندی از ظرفیت های جوان و فرصت های منطقه ای شهرستان به ویژه در بخش بانوان، گفتمان سازی ورزش همگانی در بین شهروندان و ساختارهای رسمی، ایده پردازی جهت توسعه ورزش همگانی، استفاده از ظرفیت رسانه ها و شبکه های مجازی، تقسیم کار در بین دستگاه ها و سازمان ها و جریان سازی ورزش همگانی توسط جوانان با توجه به فرا رسیدن هفته جوان مطالبی را عنوان داشت و از همکاری هیات جهت اجرای برنامه های گرامیداشت هفته جوان و برگزاری اردوهای طبیعت گردی قدردانی نمود.
همچنین مجید کشاورز از توجه جدی به موضوع استعدادیابی و اجرای آن توسط هیات همگانی مواردی را مطرح کرد و افزود: هیات ورزشهای همگانی می تواند با استفاده از تمام ظرفیت های خود زمینه جلب مشارکت حداکثری عموم را فراهم آورد و با تبلیغات گسترده در این خصوص و برگزاری افتتاحیه و اختتامیه جشنواره های استعدادیابی ورزشی در سالجاری در زمینه ارزشیابی ورزش پایه نوجوانان و جوانان نیز، توانایی های خویش را با بهره گیری از تجارب مسئولین کمیته ها به نحو احسن به نمایش گذارد.
معاون ورزشی اداره ورزش از عملکرد پرقدرت هیات و تعاملات ارزنده رییس، نایب رییسان، دبیر و مسئولین کمیته ها قدردانی نمود‌.
گفتنی است در ابن جلسه تصمیمات خوبی در زمینه رویدادهای ورزشی هفته جوان گرفته شد که متعاقبا اعلام خواهد شد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 فروردين 1398
  • ساعت 06
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 3