En
تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398
کد 3084

دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس با اعضا شورای اسلامی شهر پردیس/ تاکید بر همکاری های دوجانبه به منظور ارتقاء سطح سلامت و نشاط شهروندان

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، در جریان دیدار با حسن لاله، سلیمانی فر، ناصرچراغی، دکتر سیده مریم موسوی وهادی سوهانی، ضمن تبریکات اعیاد شعبانیه درخصوص همکاریهای مشترک ورزش و جوانان و مجموعه شورای اسلامی و شهرداری تبادل نظر شد.
محمد سیفی در مورد وضعیت پروژه های ورزشی گزارش مختصری ارائه کرد و افزود: بحث نشاط عمومی شهروندان یکی از موارد مهمی است که ما به‌ صورت جدی در دستور کار خود قرار داده‌ایم، البته بخش اعظمی از این نشاط و شادابی با فعالیت‌های اداره ورزش در حوزه جوانان، بانوان و بزرگسالان محقق می‌شود، لیکن مجموعه شهرداری وشورای اسلامی نیز از تمام فعالیت‌های ورزشی که نشاط عمومی مردم را به‌ دنبال داشته باشد، حمایت نموده و پیشتاز در امر اجرایی برنامه های ورزشی بوده، چراکه یک شهر زمانی می‌تواند رشد و توسعه پیدا کند که توجه به سلامت جسمانی و روانی مردم و شهروندان به‌عنوان ساکنین آن شهر نیز مد‌نظر قرار گیرد.
رییس اداره ورزش و جوانان عنوان کرد: کار تخصصی قهرمان‌پروری و اعزام کاروان‌های ورزشی برای شرکت در مسابقات استانی، ملی و بین‌المللی در حیطه اختیارات اداره ورزش و جوانان است؛ اما همواره شوراها و شهرداری های شهرستان از این مهم نیز حمایت نموده اند و ورزش همگانی را به عنوان ورزش مردمی محور ورود خود به عرصه ورزش دنبال می کنند.
وی با اشاره به هدف‌گذاری‌های انجام‌شده برای ترغیب هرچه بیشتر شهروندان به امر ورزش تصریح کرد: توسعه ورزش‌های همگانی و افزایش زیرساخت‌های ورزشی دو اولویت مهم ما در این زمینه است تا همه آحاد مردم و شهروندان بتوانند از امکانات و سالن‌های ورزشی و همچنین فضاهایی که به همت شهرداری و شورای اسلامی حتی در در بوستان ها قرار دارد به‌نحو مطلوب و شایسته استفاده نمایند.
در ادامه حسن لاله نایب رییس شورای اسلامی پردیس، توسعه و افزایش زیرساخت‌های ورزشی را از اولویت‌های شورا در حوزه ورزش برشمرد و خاطرنشان کرد: شهر سالم در گرو داشتن شهروندان سالم و با‌نشاط است و اهتمام به ورزش، تقویت، سرزندگی، نشاط افراد، بهبود سلامت جوامع و کاهش بسیاری از مسائل اجتماعی از جمله جرم و بزهکاری، اختلافات خانوادگی، طلاق و عدم گرایش جوانان به سوی اعتیاد را به‌دنبال دارد که امیدواریم با فراهم‌آوردن بسترهای لازم در این زمینه شاهد تشویق و ترغیب هرچه بیشتر مردم به امر ورزش باشیم.
در ادامه ناصر چراغی رییس کمیسیون ورزش شورای اسلامی در خصوص احداث مجموعه طبقاتی ورزشی و ضرورت ساخت خوابگاه برای اسکان ورزشکاران در‌هنگام برگزاری مسابقات، اهمیت به حوزه فرهنگ سازی ورزش نزد مردم، حمایت از تیم‌های ورزشی وبرگزاری ویژه برنامه های ورزش خانوادگی مطالبی عنوان نمود.
همچنین‌‌سلیمانی فر رییس کمیسیون اجتماعی فرهنگی شورا توسعه ورزش و آسیب های اجتماعی را دو موضوع عکس یکدیگر دانست و گفت: اختصاص اعتبار به توسعه فضاهای ورزشی هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری پرسودی جهت سلامت جسمی و روحی همه اقشار جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان است.
در پایان درخشان دارا معاون اداره ورزش در مورد همکاری شهرداری و شورای اسلامی پردیس جهت گرامیداشت هفته جوان ‌و ملاقات پارلمان شهری با اعضای شورای مشورتی جوانان شهرستان پردیس و اقدامات حوزه فرهنگی و مجید کشاورز،معاون ورزشی در مورد وضعیت هیات های ورزشی توضیحاتی را ارایه نمودند.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 فروردين 1398
  • ساعت 06
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 5