En
تاریخ : چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398
کد 3181

رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی: جوانان بدنه اصلی جامعه هستند/ فراهم آوردن فرصت مشارکت برای جوانان اثر بخش است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، سید فرید موسوی رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اثر بخش بودن فراهم آوردن فرصت مشارکت برای جوانان، این قشر را بدنه اصلی جامعه دانست.


 نماینده حوزه انتخابیه تهران در مجلس شورای اسلامی که در مراسم اختتامیه جشنواره حضرت علی اکبر(ع) شهرستان پردیس سخن می گفت، برگزاری مراسمی از این دست را راهکاری مناسب برای علاقه مند کردن جوانان به مشارکت بیشتر در جامعه دانست و افزود: جوانان بدنه اصلی جامعه هستند و فراهم آوردن فرصت مشارکت برای جوانان که نابسامانی ها را بهتر می شناسند بسیار اثربخش است.

 موسوی حضور جوانان متخصص و ماهر در جامعه را یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب دانست و تصریح کرد: تخصص در کنار تعهد روند توسعه را شکل می‌دهند و متخصصی که درد را تشخیص ندهد و نابسامانی را نشناسد قطعا تعهد ندارد و ما باید با بهره گیری از پتانسیل هایی که به واسطه نیروهای جوان،متعهد و متخصص در کشور داریم آینده بهتری را رقم بزنیم.

 رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی فعالیت شوراهای مشورتی جوانان در شهرستان‌ها را ظرفیت مناسبی برای توسعه کشور ذکر کرد و افزود: استفاده از ظرفیت جوانان به عنوان مشاور و دستیار انتظارات را برآورده نمی‌کند بلکه باید افرادی که دارای تجربه کاری هستند راه را به جوانان نشان دهند و حضور دو معاون جوان در کنار فرماندار پردیس نیز نشان از اهتمام وی به این موضوع دارد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پایان از انجام اقدامات متعددی برای تحقق مطالبات این حوزه در فراکسیون جوانان مجلس سخن گفت و افزود: این اقدامات گام های اولیه بوده و باید با قدرت ادامه داشته باشد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 17