En
تاریخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
کد 3219

کارگاه آموزشی طرح تقویت مهارت های گفتگو و ارتباط موثر دختران به مناسبت گرامیداشت هفته جوان

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، این طرح با همکاری رابط جوان منطقه و با هماهنگی حوزه جوانان اداره ورزش، هیات مدیره مجتمع مسکونی و سازمان مردم نهاد ایده در فاز۳ پردیس اجرا شد.
معاون فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان با توجه به ضرورت و اهمیت اینگونه کارگاه ها گفت: کارگاه یک روزه آموزشی با توجه به ماموریت اداره ورزش در طرح تقسیم کار ملی در حوزه کمیته دختران جوان اجرا شد.
دکتر درخشان دارا گفت: در جریان گفتگو و ارتباط موثر، شخص به خود اعتماد کرده و دخترانی با مهارت ‌اجتماعی بالاتر خواهیم داشت.
مسئول کارگروه توسعه فرهنگی ورزشی بانوان اداره ورزش ادامه داد: بر اساس توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل کرسی های آزاد اندیشی و ایجاد فضای گفتمان و همچنین در خواست ریاست جمهوری در تاکید برایجاد آموزش های اجتماعی گفتگو وهمچنین موارد مطرح شده در جلسات معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مبنی بر ترویج فرهنگ گفتگو در خانواده، در نظر داریم این دوره های آموزشی را پس از هفته جوان نیز برگزار کنیم.
دارا گفت: هدف از اجرای این طرح تقویت مهارت های ارتباطی، همدلی و مفاهیم گفتگو، تحکیم و تقویت ارتباط و تقویت نگرش فرهنگی و اجتماعی است.
گفتنی است مدرس این کارگاه که با حضور ۳۲ نفر از دختران جوان برگزار شد، دکتر زهرا خبیری از اساتید گروه علوم‌ اجتماعی دانشگاه پیام‌نور استان تهران بود.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
  • ساعت 22
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 4