En
تاریخ : دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
کد 3271

برگزاری اولین مجمع روابط عمومی های شرق استان/ تجلیل از برترین فعالان این عرصه با حضور مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، اولین مجمع روابط عمومی های شرق استان تهران به میزبانی شهرستان دماوند، پیش از ظهر دیروز برگزار شد.

امین بابایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، مجید صفری فرماندار دماوند، یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه، سجاد برنجی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس، مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای این سه شهرستان و اصحاب رسانه در این همایش حضور داشتند و طی آن از برترین فعالان حوزه روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در شرق استان تجلیل شد.
 
خیر مقدم صفری فرماندار دماوند، سخنرانی فرماندار فیروزکوه و معاون فرماندار پردیس، پخش نما آهنگ های مربوط به ظرفیت های اقتصادی، اجتماعی، علمی و گردشگری شهرستان های دماوند، پردیس و فیروزکوه، سخنرانی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و تجلیل از برترین های این حوزه در شرق تهران از برنامه های این همایش بود.

مدیران روابط عمومی شهرداری های پردیس و بومهن، شرکت عمران شهر پردیس، اداره ورزش و جوانان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس نیز که به نمایندگی از این شهرستان در همایش حضور داشتند مورد تجلیل قرار گرفتند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 26