En
تاریخ : دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
کد 3278

گلبانگ اذان در فاز 8 مسکن مهر پردیس طنین انداز شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مسجد امام رضا (ع) در محله سبلان فاز هشت پردیس با 700 متر زیر بنا و محوطه با برگزاری اولین نماز جماعت به همراه صرف افطار به بهره برداری رسید.

سید مهدی هدایت شامگاه یکشنبه در حاشیه افتتاح اولین مسجد در فاز هشت مسکن مهر پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مسجد با اعتبار 22 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و علاوه بر فضای مسجد بخش‌های فرهنگی، تجاری و خانه عالم در محوطه بیرونی مسجد ساخته شده است.
وی با اشاره به کلنگ زنی پروژه های جدید فاز هشت مسکن مهر پردیس با حضور مسئولین شهرستان خاطر نشان کرد: در محله تفتان یک مجموعه ورزشی به مساحت 2200 متر مربع با کاربری‌ زمین فوتبال، والیبال و تنیس به ارزش 5/32 میلیارد ریال کلنگ زنی شد، این مجموعه ورزشی با مشارکت بخش خصوصی ساخته خواهد شد.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: اولین سرای محله فاز 8 در این بوستان تا پایان سال 99 با امکاناتی نظیر مهد کودک، اتاق بازی، آمفی تئاتر، سالن کنفرانس و فروشگاه ساخته خواهد شد.
هدایت گفت: مرکز محله الوند با مساحت 5/2 هکتار با اعتباری معادل 35 میلیارد ریال طی با فضاهای آموزشی، مذهبی، تجاری و مرکز محله برای خدمات رسانی به 5 هزار نفر از ساکنان این محله در دست اجرا است و تا سه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به سایر فعالیت های انجام شده در این فاز تصریح کرد: در کنار تکمیل پروژه های مسکن مهر تکمیل خدمات را هم در اولویت قرار دادیم؛ دو بانده شدن ورودی فاز 8 پردیس، آسفالت، روکش و بهسازی معابر، رفع مشکل حقوقی اراضی با کمک دادستان و مجموعه قضایی شهرستان، و استفاده از ظرفیت کمربندی این فاز تا دو ماه آینده بخش دیگری از فعالیت‌های انجام شده در این فاز است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تکمیل 8 مدرسه در فاز هشت تا اول مهر ، چهار مرکز آموزشی و 3 مرکز مذهبی، دو بوستان، چهار مرکز تجاری، دو مجموعه ورزشی در دست اقدام و اجرا است.
هدایت گفت: طی هفته گذشته 4 قطعه زمین با کاربری بازار روز به شهرداری پردیس تحویل دادیم تا در جهت رفع نیازهای ساکنین عملیاتی شود.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس تاکید کرد: این فاز با توجه به موقعیت مکانی مناسب در آینده ای نه چندان دور به یکی از شهرهای بسیار خوب در همسایگی پایتخت با 120 هزار نفر جمعیت تبدیل خواهد شد.
شهرستان پردیس با 250 هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد و پس از بارگزاری کامل مسکن مهر به 700 هزار نفر خواهد رسید.
تهرام/9441//1348

انتهای پیام /*
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
  • ساعت 09
  • توسط بخشداری جاجرود
  • تعداد بازدید 2