En
تاریخ : جمعه 10 خرداد 1398
کد 3336

دو مدال خوشرنگ قهرمان ارزنده شهرستان ‌پردیس در مسابقات جهانی بدنسازان طبیعی در کره

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، تیم بدنسازی طبیعی ایران در جریان این مسابقات سه مدال طلا، سه مدال برنز و همچنین چهار نشان چهارمی را برای کشور به ارمغان آورد.
مجید کشاورز در این خصوص گفت: مسابقات جهانی بدنسازان طبیعی در شهر اینچئون کشور کره جنوبی، روز یکشنبه پنجم خرداد ماه سال ۹۸ با حضور تیم مقتدر کشورمان و چهره بی رقیب بدنسازی طبیعی شهرستان پردیس، متشکل از ۶ نفر؛ علی ماهر، علی جعفری، محسن ، سجاد پریشانی، احمد قزلباش و محمود قزلباش با سرپرستی و مدیریت علی ماهر بنیانگذار بدنسازی طبیعی در ایران برگزارشد.
معاونت ورزشی اداره ورزش و جوانان گفت: این رقابت‌ها با حضور 76 کشور آغاز و با استقبال کم نظیری در سالهای اخیر با تعداد ورزشکاران بسیار زیادی روبرو شد که این اتفاق خبر خوبی برای رشته بدنسازی طبیعی است و نشان از این دارد که در عصرحاضر ورزشکاران فهیم دیگر بدنبال دوپینگ و صرفا ساخت اندام حجیم نبوده و به ذات پاک و عمق ورزش می نگرند.
وی کسب دو مدال بین المللی علی ماهر جوان باخلاق شهرستان را افتخاری برای ورزش و ورزشکاران کشور و شهرستان پردیس دانست و برای وی و تیم قدرتمند کشورمان آرزوی توفیقات روز افزون کرد.
مدال های تیم ایران:
1.علی ماهر، طلا بادی بیلدینگ و برنز اورالی
2.علی جعفری، طلا فیزیک و چهارمی فیتنس
3.محسن میرزایی، طلا فیزیک
4.سجاد پریشانی، برنز کلاسیک فیزیک و چهارمی بادی بیلدینگ
5.احمد قزلباش، برنز فیتنس و چهارمی فیزیک
6. محمود قزلباش، برنز فیتنس و چهارمی فیزیک  • نوشته شده
  • در جمعه 10 خرداد 1398
  • ساعت 17
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 81