En
تاریخ : شنبه 11 خرداد 1398
کد 3341

فرماندار شهرستان پردیس: روز قدس روز یکپارچگی جهان اسلام برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس، این روز بزرگ را روز یکپارچگی جهان اسلام برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین دانست.

فرماندار پردیس با اشاره به ابتکار حضرت امام(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس گفت: این روز، روزی است که به مقابله مستضعفان با مستکبران، دفاع از آرمانهای والای مردم فلسطین و انسانیت اختصاص دارد به همین دلیل متعلق به کشور خاصی نیست و به همه جهان اسلام تعلق دارد.
 
وی افزود: مردم شهرستان پردیس نیز همگام با همه مردم شهرهای ایران اسلامی و یکپارچه با جهان اسلام و همه آزادیخواهان، مظلومان و ستمدیدگان در جهان و به خصوص مردم مظلوم فلسطین به صحنه آمدند تا حمایت خود را از مردم فلسطین و دفاع از حقوق تضییع شده آنها به جهانیان اعلام کنند.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس تصریح کرد: مشارکت سیاسی آگاهانه مردم شهرستان در راهپیمایی روز قدس نشان از محکوم کردن اشغال سازمان یافته فلسطین، گسترش شهرک سازی در کرانه باختری، یهودی سازی قدس شریف، کوچاندن اجباری ساکنان غیر یهودی قدس و غصب املاک آنها، محرومیت فلسطین‌ی ها در دسترسی به اراضی متبرک، سلب دسترسی مردم به اقلام غذایی دارویی و بهداشتی و کشتار بی رحمانه مردم فلسطین دارد و امروز شرایط نامناسب مردم فلسطین ایجاب می‌کند تا مردم بر وحدت و انسجام اهتمام ورزند و در برابر توطئه‌های اشغالگران و حامیان آن ها برای ایجاد تفرقه در میان مسلمانان و عملیاتی شدن معاملات سازشکارانه مقاومت کنند.
 
رضایی در پایان با تاکید بر اینکه ایجاد صلح، آرامش پایدار و امنیت در منطقه جز با احقاق حقوق کامل ملت فلسطین از طریق بازگشت آوارگان و برگزاری همه پرسی در سرزمین های اشغالی محقق نخواهد شد از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 11 خرداد 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 19