En
تاریخ : يکشنبه 12 خرداد 1398
کد 3344

در اولین روزهای حضور فرماندار پردیس انجام گرفت: دیدار عبدالعظیم رضایی با امام جمعه شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در روزهای ابتدایی حضور خود در شهرستان، با حجت الاسلام توسلی امام جمعه پردیس دیدار و گفتگو کرد.

 فرماندار پردیس در این دیدار با تاکید بر نقش روحانیت به ویژه امام جمعه شهرستان در افزایش همدلی و همکاری مردم و مسئولان گفت: تمام تلاش فرمانداری این است که با هماهنگ سازی سایر دستگاه‌های اجرایی و پیاده سازی برنامه های دولت، در راستای ارتقاء سطح رفاه و بهبود وضعیت زندگی مردم گام بردارد.

 عبدالعظیم رضایی در ادامه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال را از اولویت های مجموعه فرمانداری و دیگر ادارات شهرستان دانست و با اشاره به برگزاری انتخابات در اواخر سال جاری گفت: همه مسئولان به ویژه ائمه جماعات می‌توانند با تشریح اقدامات و عملکردهای نظام در بخش های مختلف برای مردم، شور و اشتیاق را برای شرکت حداکثری در انتخابات افزایش دهند.

حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان نیز با بیان اینکه وفاق و همدلی خوبی در میان مسئولان شهرستان وجود دارد گفت: تشکیل اتاق فکر، توجه ویژه به مسائل فرهنگی و جوانان و ارتقاء سطح تعامل با مردم راهکارهایی است که می‌تواند در بهبود وضعیت امور موثر واقع شود و دفتر امام جمعه نیز در این راستا آماده هرگونه تعامل با فرمانداری است.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 خرداد 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 27