En
تاریخ : يکشنبه 12 خرداد 1398
کد 3356

مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس در دیدار با فرماندار شهرستان: آماده اختصاص زمین برای استقرار دیگر ادارت هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس به همراه اعضای هیئت مدیره و معاونان شرکت، ضمن حضور در دفتر فرماندار پردیس، با رضایی دیدار کرد.

سید مهدی هدایت در این دیدار پیرامون آخرین اقدامات انجام شده در پروژه های مسکن مهر و روند تسریع یافته واگذاری واحدها و دفترچه های 5 برگی گزارشی ارائه کرد و از آمادگی شرکت عمران برای اختصاص زمین به منظور استقرار دستگاه های اجرایی در شهرستان در راستای ارتقاء و تسهیل ارائه خدمات به شهروندان سخن گفت.
 
عبدالعظیم رضایی فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس نیز تامین خدمات زیرساختی و روبنایی در کنار تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر را بسیار مهم دانست و گفت: با توجه به پراکندگی فازهای مختلف شهر پردیس، اگر امکانات کامل در فازها و پروژه ها تامین نشود، در کنار ناکافی بودن سرانه ها در حال حاضر، دسترسی شهروندان به این امکانات نیز هزینه و زمان زیادی را می طلبد و شرکت عمران باید با همکاری و تعامل دیگر دستگاه ها،  این اقدامات را در اسرع وقت به انجام برساند.
 
شایان ذکر است شهرستان پردیس در سال91  تاسیس و به عنوان یکی از بزرگترین مراکز ساخت مسکن مهر کشور مورد توجه است و بر اساس سرشماری سال 95 جمعیت ساکن در آن حدود 170 هزار نفر اعلام شده است که با واگذاری های مسکن مهر برآورد می شود در حال حاضر جمعیتی نزدیک به 250 هزار نفر داشته باشد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 خرداد 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 36