En
تاریخ : چهارشنبه 15 خرداد 1398
کد 3373

نماز عید فطر در شهرستان پردیس برگزار شد

تهران- ایرنا- نماز عید سعید فطر در شهرستان پردیس همزمان با سراسر کشور ساعت 7 صبح امروز ( چهارشنبه) در شهرهای پردیس، بومهن و بخش جاجرود اقامه شد.

به گزارش ایرنا، مردم ولایتمدار و مؤمن شهرستان پردیس نماز با شکوه عید سعید فطر را در خیابان‌های اصلی این شهرستان برگزار کردند.

در نماز عید فطر امسال خیابان‌های شهر مملو از نمازگزارانی بود که در پایان ماه مبارک رمضان به شکرانه یک ماه عبادت و ابراز بندگی دعوت حق را لبیک گفتند و با حضور و خشوع نماز عید فطر را اقامه کردند.

امام جمعه شهرپردیس در جمع نمازگزاران ضمن آرزوی قبولی طاعات و تبریک روز عید سعید فطر با اشاره به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری اظهار داشت: بیانیه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان است، جوانان دهه هشتاد نهضت و پیروی انقلاب را به یاد ندارند و ما موظفیم عظمت و شکوه آن روزها را برای آنها روایت کنیم.

حجت الاسلام حسین توسلی افزود: دشمنان جنگ‌های مختلفی بر علیه نظام به راه انداختند، جنگ تحمیلی، جنگ‌های قومیتی و جنگ اقتصادی که امروز در گیر آن هستیم.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری گفت: ایشان فرمودند که «جنگ نخواهد شد و مذاکره هم نخواهیم کرد، این جنگ، جنگ اراده‌ها است، مردم از هیاهوی دشمن نترسند آنها در درون خود آشفتگی زیادی دارند.

امام جمعه پردیس گفت: دشمن تلاش می‌کند اراده پولادین ملت ما را بشکند و نسل جوان باید در جنگ اراده‌ها بیش از پیش تلاش کند.

توسلی با اشاره برتری‌های علمی، نظامی ایران اسلامی خاطر نشان کرد: چهل سال با سرفرازی، پیشرفت در زمینه‌های مختلف سپری شد و امروز با رتبه هشتم نظامی در دنیا خودکفا در تولید سلاح و مهمات هستیم.

وی افزود: حوزه اقتدار و امنیت امروز جمهوری اسلامی به دریای مدیترانه و دریای عمان می‌رسد و جبهه مقاومت پشتیبان ما در مقابل دشمنانی نظیر عربستان و یمن هستند.

امام جمعه شهر پردیس گفت: در حوزه اقتصادی ضعیف هستیم، دولتمردان تلاش کنند تا مشکل رونق کسب و کار، واشتغال مردم را مرتفع کنند.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

تهرام/۹۴۴۱/‏۶۰۰۳

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 10