En
تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1398
کد 3374

برای نخستین بار؛ پردیس میزبان بیش از یک هزار دانش آموز در کنکور سراسری خواهد بود

پردیس- مدیر اداره آموزش و پرورش پردیس گفت: پردیس برای نخستین بار میزبان بیش از یک هزار دانش آموز در کنکور سراسری خواهد بود.

مصطفی حسنوند در گفتگو با خبرنگار مهر، با ارائه گزارش اجمالی از روند اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری کنکور سراسری ۱۳۹۸ در شهرستان پردیس اظهار داشت: هماهنگی با نهادهای ذیربط جهت اختصاص حوزه اجرای آزمون کنکور سراسری ۱۳۹۸ به عمل آمد و در این خصوص مقرر شد، در ۲ جنسیت دخترانه و پسرانه به تفکیک در تاریخ ۱۳ تیر ماه و ۱۴ تیر ماه همزمان با سراسر کشور، کنکور در شهرستان پردیس برگزار شود.

وی در تشریح جزییات اجرای این میزبانی افزود: با طرح موضوع مذکور با فرماندار و سپس هماهنگی با سایر ادارات نسبت تمهید مقدمات برگزاری آزمون اقدامات لازم صورت پذیرفت و محل برگزاری حوزه دخترانه دانشگاه آزاد اسلامی و پسرانه در دبیرستان ۱۲ فروردین پردیس انتخاب شد.

حسنوند بیان داشت: طی رایزنی با دانشگاه آزاد اسلامی هماهنگی های لازم جهت اجرای آزمون کنکور در شهرستان پردیس بررسیها در این زمینه به عمل آمد که این اتفاق خوب را نویدی در جهت تقویت روحیه دانش آموزان در آستانه آزمون سراسری کنکور می دانیم که با اجرای آزمون در شهرستان پردیس برای تعداد یک هزار و ۹۱ دانش آموز، موجبات آرامش و کاهش اضطراب و استرس آنها و کاهش دغدغه ها و نگرانی های اولیای دانش آموزان در زمینه محل آزمون فراهم می شود.

کد خبر 4633014
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 5