En
تاریخ : شنبه 18 خرداد 1398
کد 3375

با حضور فرماندار پردیس انجام گرفت: بازنگری برنامه یکساله فرمانداری برای سال ۹۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، برنامه اجرایی یک ساله واحدهای مختلف فرمانداری پردیس با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان مورد بازنگری قرار گرفت.
 حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی، مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری مالی، نوید عباسی معاون عمرانی و روسای ادارات و همچنین کارشناسان مسئول  واحدهای فرمانداری در این جلسه حضور داشتند و در آن برنامه‌های پیشنهادی هر یک از معاونت‌ها و واحدهای فرمانداری مورد بازنگری و بهینه سازی قرار گرفت.
 
 فرماندار پردیس در این جلسه با تأکید بر لزوم تدوین برنامه برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و استفاده بهینه از منابع و توانمندی ها گفت: برنامه‌های ارائه شده باید بر اساس شرح وظایف و منطبق بر سند چشم انداز و برنامه پنج ساله توسعه کشور باشد تا همه با هم بتوانیم در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی نقش خود را ایفا کنیم.

 عبدالعظیم رضایی افزود: در راه اجرایی شدن برنامه ها، مشکلاتی نیز وجود دارد که برخی از این مشکلات را نمی توان داخل شهرستان برطرف کرد به همین منظور باید به صورت فصلی برنامه ها و روند اجرایی آنها مورد بازنگری و ارزیابی قرار گیرد و گزارشات کارشناسی از آن تهیه شده و آن را برای برطرف سازی این مشکلات در اختیار مراجع بالادستی قرار دهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس در پایان با اشاره به اینکه فرمانداری نقش ناظر و هماهنگ کننده را بر عهده دارد افزود، برخی از ادارات در راه اجرای وظایف شان کم کاری هایی می کنند که اداره بازرسی ،مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری باید به صورت مداوم نظارت های خود را از ادارات شهرستان انجام و روند خدمت‌رسانی به مردم را تسهیل کند.  • نوشته شده
  • در شنبه 18 خرداد 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 41