En
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 3382

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس: نگاه ما به ورزش و جوانان به عنوان یک دستگاه فرهنگی است

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، در جریان دیدار محمد سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس با حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، بر نگاه فرهنگی و اجتماعی به اداره ورزش و جوانان تاکید شد.
در ابتدای این دیدار، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گزارش مختصری از وضعیت موجود از جمله تعداد هیات های ورزشی، جایگاه حوزه جوانان، سرانه فضاهای ورزشی و برنامه های پیش رو ارایه کرد و خواستار حمایت بیش از پیش فرمانداری در امر ارتقاء سرانه ها و تسهیل دسترسی مردم به امکانات ورزشی شد.
 
در ادامه معاون فرماندار پردیس بر وجود نگاه فرهنگی و اجتماعی به اداره ورزش و جوانان تاکید کرد و گفت: : توجه به سلامت و اوقات فراغت مردم به ویژه جوانان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از مهم‌ترین اولویت ها است و در این مسیر توسعه ورزش همگانی و افزایش فضاهای ورزشی به خصوص در فازهای جدید شهر پردیس کمک شایانی می کند.
 
بابایی غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را نیز مورد تاکید قرار داد و افزود: اجرای برنامه‌های اوقات فراغت در فازهای جدید و مناطق محروم تر از منظر امکانات، باید پررنگ‌تر از سال‌های گذشته باشد و شهروندان این محلات نیز بتوانند از امکانات تفریحی و آموزشی مناسب بهره‌مند شوند.

بابایی توسعه و ارتقاء ورزش در سه سطح همگانی، قهرمانی وحرفه ای را ازاهداف و برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید دانست و تصریح کرد:  در زمینه های مختلف از جمله ارتقای جایگاه ورزش همگانی و فراهم ساختن زمینه ورزش برای اقشار مختلف جامعه با هدف ارتقای سطح سلامت و نشاط اجتماعی، توسعه فضاهای ورزشی و ایجاد فضای مناسب برای فعالیت جوانان فعالیت های خوبی صورت گرفته که حضور و کسب مقام های بین المللی را عاید کشور کرده است.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تصریح نمود: قطعاً همگرایی و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهادهای عمومی و غیردولتی به ویژه شهرداری ها و شرکت عمران شهر پردیس می تواند در امر گسترش ورزش و نهایتاً سالم سازی و ارتقا سلامت جامعه موثر باشد,  در جلسات آتی با حضور مدیران ادارات و نهادها، توصیه های لازم در خصوص بهره گیری از فضاهای موجود در راستای توسعه ورزش همگانی و حرفه ای ارایه خواهد شد.
  
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 خرداد 1398
  • ساعت 15
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 21