En
تاریخ : يکشنبه 19 خرداد 1398
کد 3386

به منظور حمایت از تولید و تولیدکنندگان انجام شد: بازدید فرماندار پردیس از سه شرکت بزرگ تولیدی در شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس به منظور بررسی مشکلات تولیدکنندگان فعال در شهرستان، از سه واحد بزرگ تولیدی و صنعتی بازدید کرد.

مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری و مالی فرماندار، رضا خدادادی بخشدار بومهن، حجت فضلعلی رئیس اداره صمت، احمدی رئیس شورای صنعتی بومهن و سرپرست گروه برنامه ریزی فرمانداری در این بازدید ها که از شرکت هاکوپیان فعال در زمینه تولید پوشاک، دارو پلاست پارس تولید کننده ظروف دارویی و شرکت صنعت چوب سپهر انجام گرفت حضور داشتند.

فرماندار پردیس در دیدار با مدیران و بنیانگذاران این مجموعه ها به لزوم ساماندهی واحدهای تولیدی و صنعتی و اتخاذ تدابیر مناسب برای رونق تولید اشاره کرد و با تاکید بر اهمیت اشتغال در بارگزاری موفق جمعیت گفت: جمعیتی که در نقطه ای مستقر می شوند باید از امکانات زیرساختی  برخوردار باشند و اشتغال نیز در آرامش فکری، ارتقاء سطح زندگی و کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسیار پررنگی دارد از اینرو برای رفع مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان، کارها باید با ارده محکمتری پیگیری شود.

نماینده عالی دولت افزود: همانطور که در ابتدای ورود به شهرستان عنوان کردم برخی از مشکلات با اهتمام مسئولان و اجرای دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی دولت و با نظارت و ایجاد هماهنگی از سوی فرمانداری قابل حل است و فرمانداری با قاطعیت و آمادگی کامل وارد عمل خواهد شد اما برای آندسته که پس از انجام کار کارشناسی مشخص شده قابل رفع در شهرستان نیست، تهیه گزارش های جامع و ارائه گردش کار انجام گرفته به مقامات استانی و کشوری راه حل مناسبی است.

رضایی ظرفیت فعالان صنفی، صنعتی و تولیدی در شهرستان را بسیار بالا دانست و تصریح کرد: برآیند اقدامات کوچک در حمایت از شعار سال، یک دست آورد بزرگ را نصیب شهرستان می کند بنابراین هیچ مسئولی نباید با کوچک یا بزرگ شمردن مشکلات موجود و خدماتی که می تواند به این مناطق ارائه دهد، مانع پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان شود.

فرماندار پردیس حرکت برای تامین معیشت مردم و سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال را کاری مقدس و قابل تقدیر ذکر کرد و با اشاره به شرایط سخت اقتصادی گفت: تلاش می کنیم با نظارت مستمر بر اجرای قوانین و دستورالعمل های حمایتی، استفاده از نظرات کارشناسان امر، حضور درمیان صنعتگران و تولید کنندگان و ایجاد شرایط آسان برای تولیدکنندگان، امنیت لازم را برای سرمایه گذاران فرآهم آورده و به همه ادرات و دستگاه های متولی در شهرستان نیز تکلیف می کنیم در این مسیر پیش قدم باشند.

شایان ذکر است مشکلاتی از قبیل خدمات زیرساختی، سند ماکلیت، بهبود سطح خدمات شهری و مشکلات ناشی از کمبود سرمایه در گردش در این بازدید ها مورد بررسی قرار گرفت.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 خرداد 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 35