En
تاریخ : يکشنبه 19 خرداد 1398
کد 3394

فرماندار: واحدهای صنعتی پردیس ظرفیت مناسبی برای اشتغالزایی هستند

تهران- ایرنا- فرماندار پردیس گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان در بخش های مختلف ظرفیت مناسبی برای اشتغال جوانان و بانوان هستند.

عبدالعظیم رضایی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشاغل زیادی در بخش تولیدی، صنعتی و کارگاهی از تهران به این شهرستان منتقل شدند و با توجه به اینکه امسال، سال رونق تولید نامگذاری شده، از ظرفیت واحدهای صنعتی این منطقه به نحو مطلوب بهره برداری خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات صنعتگران شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: برای رونق تولید موظفیم به مشکلات آنها رسیدگی و مسائل را پی‌گیری کنیم تا نسبت به گذشته گام موثرتری برای رونق تولید برداریم.

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به بازدید از کارخانه تولید پوشاک در ناحیه صنعتی شهر بومهن اظهار داشت: کارخانه تولید پوشاک ظرفیت بسیار خوبی برای اشتغالزایی بانوان است.

رضایی گفت: با توجه به جمعیت قابل توجهی که در مساکن مهر ساکن می شوند باید به فکر اشتغال آنها باشیم و با توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی از تمام ظرفیت‌های شهرستان استفاده کنیم.

وی با اشاره به مشکلات کارخانه تولید ظروف دارویی در این منطقه صنعتی عنوان کرد: این کارخانه با وجود کارفرمایان متعهد و فعال سابقه فعالیت خوبی در این منطقه دارد و به دلیل مشکلات محیط زیست امکان توسعه کارخانه و گسترش اشتغالزایی را ندارد.

فرماندار پردیس گفت: کارگاه بزرگ صنایع چوبی با تولیدات مرغوب صادراتی به کشورهای اروپایی در بخش زیرساخت مشکل دارند و مقرر شد با پی گیری مسئولین مرتفع شوند.

رضایی گفت: شهرداری و شرکت عمران نقش مهمی در توسعه عمرانی این منطقه دارند، پروژه های متعددی در دست ساخت و اجرا هستند که با توجه به جمعیت آینده شهرستان باید تلاش در تسریع ساخت پروژه ها داشته باشیم و با آماده سازی امکانات رفاهی و خدماتی در زمان مقرر از توسعه عقب نمانیم.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

تهرام/۹۴۴۱/‏/‏۱۳۴۸

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 خرداد 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 5