En
تاریخ : دوشنبه 20 خرداد 1398
کد 3395

به منظور ارتقاء سطح ایمنی و آرامش مسافران انجام گرفت: بازدید مسئولان استانی و محلی از محور های مواصلاتی شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، وضعیت محور های مواصلاتی و راههای روستایی شهرستان پردیس با حضور مسئولان استانی و محلی بررسی شد.

تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران، عبدالعضیم رضایی فرماندار پردیس، نوروزی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، معاونان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، غفوری مدیر عامل شرکت آزادراه تهران- پردیس، گلریز شهردار و حسن لاله عضو شورای اسلامی شهر پردیس و زمانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در این بازدید که به منظور بررسی وضعیت محور های مواصلاتی و برنامه ریزی و هماهنگی برای رفع نواقص موجود انجام گرفت حضور داشتند.
 
حاضران در ابتدا از آزاد راه تهران پردیس بازدید کرده و در ادامه کمربندی جنوبی شهر بومهن و راه های دسترسی روستاهای باغکمش، طاهرآباد و گلخندان به این کمربندی را مورد بررسی قرار دادند و اصلاح نقاط حادثه خیز، رفع نقص در علائم راهنمایی و رانندگی و علائم هشدار هنده، جمع آوری پسماندهای رها شده توسط مسافران با همکاری شهرداری ها و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، افزایش روشنایی محورها و ایمن سازی راههای دسترسی روستایی از جمله مواردی بود که در این بازدید مورد تاکید قرار گرفت.
 
مدیر عامل شرکت آزادراه تهران- پردیس نیز در جمع افراد حاضر از تکمیل روشنایی، خط کشی مسیر، رنگ آمیزی و بهسازی بصری و مشخص سازی کامل مسیر آزاد راه شامل تونل ها، پیچ ها و نقاط حادثه خیز طی چند ماه آتی خبر داد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 خرداد 1398
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 25