En
تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 3437

در جلسه ای با حضور معاون آموزش و پرورش پرديس:

اجرای طرح ایران مهارت تغییر نگرش ارزش و جایگاه کار و کارآفرینی برای دانش آموزان را رقم می زند

معاون آموزش و پرورش شهرستان پرديس در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهر بیان داشت: اجرای طرح ایران مهارت تغییر نگرش ارزش و جایگاه کار و کارآفرینی برای دانش آموزان را رقم می زند.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پردیس با ارائه توضیحاتی در خصوص اجرای طرح ایران مهارت، گفت: طرح ایران مهارت در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و وزارت آموزش و پرورش منعقد گردید تا با برنامه ریزی، تدوین و اجرایی شدن این طرح، بستر مناسبی برای غنی سازی هدفمند اوقات فراغت دانش آموزان از طریق کسب مهارت ایجاد شود.
آزاده ریاحی تصریح کرد: اوقات فراغت به عنوان فرصت مغتنمي در زندگي جوانان و نوجوانان از اهميت زيادي برخوردار است كه مي توان از اين فرصت جهت توسعه فرهنگ مهارت آموزی حداكثر بهره را برد.
معاون آموزش و پرورش پردیس با تأکید بر توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی در بین دانش آموزان، اذعان داشت: از آنجايي كه نوجوانان و جوانان در فصل تابستان براي پر كردن اوقات فراغت خود در كلاس هاي مختلف آموزشي شركت مي كنند بنابراین برنامه ريزي براي استفاده صحيح از اين زمان ارزشمند نيازمند نظارت و همراهي والدين است.
شرفي در پایان خاطرنشان ساخت: با توجه به محدود بودن زمان تعطيلي تابستان و متنوع بودن علاقمندي هاي نوجوانان بايد با سنجش دو فاكتورعلاقه و زمان برنامه ريزي دقيقي در اين خصوص صورت گيرد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط فنی و حرفه ای پردیس
  • تعداد بازدید 2