En
تاریخ : جمعه 31 خرداد 1398
کد 3456

پایان مسابقات والیبال "جام رمضان" شهرستان پردیس با قهرمانی تیم سرافراز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، مسابقات رده بندی و فینال والیبال جام رمضان شهرستان پردیس بعد از مجموعا ۱۴ بازی به همت هیات والیبال شهرستان و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی پردیس و فرش مجید در حضور سیفی رییس، مجید کشاورز معاونت اداره ورزش و جوانان، ابوذر همتی رییس هیات والیبال و علاقه مندان و داوران برگزار شد.
رییس هیات والیبال شهرستان‌پردیس گفت: در دیدارهای نهایی این دوره از مسابقات که چهارشنبه شب در سالن شهدای گمنام با حضور تماشاگران فهیم شهرستان پردیس برگزار شد، تیم سرافراز به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های مهام وتوت فرنگی دوم و سوم شدند.
همتی تصریح کرد : جام رمضان از جمله تورنمنت های ورزشی است که بر اساس تقویم هیات، هر ساله در ماه مبارک رمضان با حضور تیم های شهرستان به میزبانی هیات والیبال برگزار می گردد.
وی تصریح کرد: مسابقات جام رمضان را می توان از دو بعد مادی و معنوی بررسی کرد که مدال آوری آن بعد مادی و تاثیرات روحی و روانی، بعد معنوی آن محسوب می شود.
همتی از همکاری ارزنده مهندس گلریز شهردار پردیس،الماسی معاونت شهرداری بومهن،اعضای شورای اسلامی بومهن و پردیس، معاونت ورزشی اداره ورزش و فرش مجید و همچنین تلاش های بی دریغ کادر داوری، دبیرهیات، منشی های مسابقه،مدیریت سالن شهدای گمنام و سرپرستان تیم ها قدردانی نمود.
سیفی رییس اداره ورزش و جوانان نیز با تقدیر از هیات والیبال و شهرداری پردیس و حضور اعضای شوراهای اسلامی بومهن و پردیس گفت: این مسابقات در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی، شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی هرسال برگزار می‌شود‌.
وی تاکید کرد: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات ایجاد یک فضای فرهنگی و ورزشی ترویج صمیمیت و دوستی است، برد و باخت زیاد مطرح نیست، نزدیکی و الفت جوانان با یکدیگر و ایجاد روحیه نشاط و شادابی مهمترین هدف است.
در پایان به تیم‌های اول تا سوم جوایز نقدی نفیسی و کاپ قهرمانی و حکم اهدا شد.  • نوشته شده
  • در جمعه 31 خرداد 1398
  • ساعت 10
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 4