En
تاریخ : جمعه 31 خرداد 1398
کد 3464

آئین تجلیل از روسای هیات های ورزشی شهرستان پردیس همزمان با افتتاحیه اکادمی اسکیت "هپی لند"

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، این مراسم با حضور حجه السلام والمسلمین توسلی امام جمعه شهرستان، خدادادی بخشدار بومهن، سیفی رییس اداره ورزش و جوانان، درفکی معاو‌نت شهرداری پردیس، حسینی تبار رییس تبلیغات اسلامی، ناصرچراغی رییس کمیسیون ورزش شورای اسلامی پردیس، حسن لاله نایب رییس شورای اسلامی پردیس، ریاست اداره گاز پردیس، مجید کاظمی سرمایه گذار و رییس هیات مدیره مجموعه فرهنگی ورزشی هپی لند، روسای هیاتهای ورزشی، برخی نواب رییس بانوان هیات ها، پیشکسوتان و ورزشکاران در زمین اسکیت انجام شد.
مراسم برش ربان و افتتاح رسمی زمین اسکیت توسط امام جمعه و با قرائت کلام الله مجید انجام گردید و در ادامه محمد سیفی پس از قدردانی از حضور روسای هیات ها و مسولین و تقدیر از اعضای هیات مدیره و سرمایه گذار مجموعه فرهنگی ورزشی هپی لند جهت حمایت از برگزاری آیین تجلیل گفت: از آنجا که هیات های ورزشی بازوان اجرایی ورزش و جوانان بوده و بدون هیچ گونه چشمداشتی به فعالیت صادقانه در طول سال مشغول به فعالیت هستند، شایسته تقدیر و تشکر می باشند.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس گفت: هدف اصلی ورزش سلامت و نشاط افراد جامعه است، پس نباید ورزش را به عنوان تفریح و بازی قلمداد کرد، بلکه یکی از عوامل اصلی پویایی و نشاط جامعه است.
وی اضافه کرد: جوانان سرمایه‌های ارزشمند هر جامعه ایی هستند که توجه به این قشر همواره از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و برای داشتن جامعه‌ای پویا و رو به رشد باید به حوزه جوانان نگاه ویژه‌ داشت.
سیفی با اشاره به هفته فرهنگ پهلوانی و لزوم توجه به مفهوم اخلاق ورزشی ، بر ضرورت تقویت روحیه قهرمانی و پهلوانی در بین ورزشکاران تاکید کرد و گفت: ورزشکاران باید اخلاق و منش پهلوانی و قهرمانی داشته باشند.
رییس اداره ورزش و جوانان با توجه به حمایت سرمایه گذاران ورزشی از ورزشکاران و پاسداشت خدمات روسای هیات ها خاطر نشان کرد؛ خوشبختانه فضای ورزشی و زیرساخت ها طی ۲ سال اخیر با اقدامات شهرداری ها، سپاه، ورزش و جوانان و بخشداری ها و صدالبته بخش خصوصی ورزش، به میزان کافی در سطح شهرستان وجود دارد.
وی با تأکید برضرورت حمایت از حوزه سرمایه گذاران ورزشی به عنوان حامی مالی، گفت: باید حمایت های دستگاه ها از نظر امکانات و خدمات جهت راه اندازی مجموعه های ورزشی بیشتر شود.

گفتنی است در پایان این مراسم از روسای هیات های ورزشی در ارزیابی استانی، شهرستانی و توسعه یافته و خبرنگاران فعال در حوزه پوشش رسانه ای اخبار ورزش و جوانان تجلیل و با اهدای تندیس و لوح تقدیر شد.

  • نوشته شده
  • در جمعه 31 خرداد 1398
  • ساعت 11
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 35