En
تاریخ : شنبه 8 تير 1398
کد 3496

‍ به همت هیات ورزشهای همگانی شهرستان پردیس و با همکاری کمیته هنرهای فردی و نمایشی

نخستین دوره انتخابی مسابقات قهرمانی کلیستنیکس کشور ویژه آقایان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ پردیس، با همکاری شهرداری و شورای اسلامی پردیس اولین دوره مسابقات کلیستنیکس در سه رده وزنی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در بوستان مشاهیر پردیس و با شرکت ۷۵ نفر و در حضور حمیدرضا بهشتی داور و مصطفی منایی رییس کمیته هنرهای فردی (کلستنیکس)، صبح روز جمعه انجام شد.
منایی رییس کمیته ورزشهای خیابانی و هنرهای فردی با قدردانی از پشتیبانی سوهانی رییس هیات، اداره ورزش و جوانان و شهرداری و شورای اسلامی پردیس گفت: کلیستنیکس ورزش طراحی شده بوسیله وزن بدن می باشد که باعث افزایش قدرت، مقاومت عضلانی، انعطاف پذیری و افزایش استقامت عضلانی می شود.
وی افزود: کلیستنیکس بدون هر گونه وسیله و تجهیزات و تمرینات آن بر پایه استفاده از وزن بدن است. این ورزش محدود به افراد ورزشکار یا کسانی که سابقه ورزشی دارند، نمی باشد و هر کس در هر مکانی و بدون هیچ گونه تجهیزات و و سیله خاصی قادر به انجام آن است.
وی تاکید نمود: زیبایی ورزش کلیستنیکس به تمرینات فوق العاده آن بدون هیچ وسیله و مکان خاص است و می توانید در هر مکانی و هر زمانی، روتین ها و تمرینات این ورزش را انجام بدهید.
منایی افزود: این دوره از مسابقات سخت و نفس گیر کلیستنیکس انتخابی مسابقات قهرمانی کشور بوده که برندگان جواز حضور در مسابقات کشوری و اردوی تیم ملی را به دست آوردند، این مسابقات در سه رده وزنی دسته سبک وزن، میان وزن، سنگین وزن، در هر یک از شاخه های ما سال آپ، اسکات جامپ، یوشاپ، لانجز، دیپ(پا جمع تو شکم)، برپی، پول آپ و توز تو بار در پردیس برگزار شد.
گفتنی است علاقه مندان جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09120925045 مصطفی منایی تماس بگیرند.
در پایان به مقام اول تا سوم هر رشته مدال و لوح داده شده است.
نفرات اول تا سوم هر دسته:
وزن اول دسته سبک وزن:
1_ امیرحسین باغبانی
2_ وحید قر علیوند
3_ یاسر فتح الهی
وزن دوم دسته میان وزن:
1_ برنا رحمانی
2_ محمد جواد اسفندیاری
3_ محمد نیک سیرت شکرپس
وزن اول دسته سبک وزن در بخش قدرت:
1_ یاسر فتح الهی
2_ محمد امین شرفائی
3_ وحید فر علیوند
وزن اول دسته میان وزن در بخش قدرت:
1_ حمید ماهانی پور
2_ محمد نیک سیرت شکرپس
 
 


  • نوشته شده
  • در شنبه 8 تير 1398
  • ساعت 18
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 13