En
تاریخ : سه شنبه 11 تير 1398
کد 3508

اعلام برنامه های شاخص شهرستان پردیس در دهه کرامت ها و هفته عفاف و حجاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، پس از برگزاری جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان، برنامه های شاخص شهرستان در دهه کرامت و هفته هفته عفاف و حجاب اعلام شد.


 این جلسه به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و با حضور روسای ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار و پس از ارائه برنامه های ادارات برای گرامیداشت این دو مناسبت و تبادل نظر حاضران، برخی از موارد مطرح شده به عنوان برنامه‌های شاخص شهرستان اعلام شد.

 معاون فرماندار پردیس در این جلسه با اشاره به اینکه ۱۷ دستگاه و نهاد به طور مستقیم در امور فرهنگی و اجتماعی دارای وظایفی هستند گفت: برای برنامه های فرهنگی و مذهبی در مناسبت های خاص باید مباحثی از جمله ترویج اخلاق و دارا بودن محتواهایی در خور شأن مردم مورد توجه ویژه قرار گیرد و تلاش مضاعفی برای بهتر شدن خروجی این برنامه ها انجام شود.

در ادامه روسای ادارات و نهادهای حاضر به بیان برنامه‌های خود پرداختند و پس از تبادل نظر مقرر شد عناوینی از جمله تجمع حافظان حریم خانواده در سه نقطه از شهرستان، جشن های عمومی در روستاها، برنامه های اقناعی درون سازمانی در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با محتوای اعلام شده از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، برپایی غرفه های فرهنگی و عفاف و حجاب در بوستان‌ها، اجرای تئاترهای خیابانی در شهرها و روستاها، اجتماع بزرگ خواهران عترت در حمایت از عفاف و حجاب، برگزاری غرفه‌های کارآفرینی با عرضه محصولات اسلامی ایرانی و تبلیغات محیطی در سطح شهرستان از جمله برنامه‌هایی بود که در این جلسه بر لزوم مشارکت جمعی برای اجرای آنها تاکید شد.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 تير 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 30