En
تاریخ : جمعه 14 تير 1398
کد 3512

پیام تبریک فرماندار شهرستان پردیس به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در پیامی روز شهرداری و دهیاری را به تمامی شهرداران و دهیاران کشور اسلامی به ویژه فعالان این بخش در شهرستان تبریک گفت.

متن پیام فرماندار به شرح زیر است:
 
اولین متولی قانونی مدیریت شهرها و روستاها در نظام اداری کشور شهرداری و دهیاری هستند که وظايف مهمي در راستاي تحقق توسعه پايدار برعهده دارند و نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری ها و دهیاری ها، فرصتی مغتنم برای بررسی عملکرد این نهادها در حوزه های مختلف و تقدیر از فعالیتهای انجام گرفته است.
 
این نهادهای عمومي غير دولتي از يك سو به واسطه ارتباط تنگاتنگ با شوراهاي اسلامي، نهادي مردمي بوده و با شناسایی نیازها، باید در زمینه های مختلفی از جمله حفاظت از محيط زيست، بهبود سيستم مديريت پسماندها، جذب مشارکت هاي مردم در زمينه آباداني، اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی، استفاده مناسب از منابع مالی و برنامه ریزی هدفمند در اجرای پروژه های عمرانی فعالیت چشمگیری داشته باشند.
.
 
سمت دیگر ارتباط شهرداری ها و دهیاری ها با آخرین سطح حاکمیت در شهرستان و بخش نیز تضمین کننده توزیع مناسب منابع مالی و حرکت بر مدار قانون و اجرایی شدن برنامه ها و سیاست های کلان دولت در عرصه مدیریت شهری و روستایی و برطرف ساختن نیازهای ساکنان خواهد بود.
 
اینجانب فرا رسیدن 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به همه فعالان دلسوز و توانمند شهرستان به عنوان مدیران اجرایی شهرها و روستاها تبریک گفته و از خداوند منان برای شما عزیزان که با فعالیتهای شاخص، زمینه توسعه و آبادانی ا را فراهم می آورید، آرزوی توفیق و سربلندی دارم.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 14 تير 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 13