En
تاریخ : جمعه 14 تير 1398
کد 3517

فرماندار پردیس: افسردگی در جامعه زیاد شده است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پردیس استان تهران گفت: افسردگی بشدت در جامعه رواج یافته است و نیازمند توسعه ورزش و نشاط اجتماعی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالعظیم رضایی روز جمعه در همایش پیاده روی خانوادگی پردیس به مناسبت دهه کرامت و هفته مبارزه با مواد مخدر اظهاردشت: براساس آمارها ریشه ۵۳ درصد طلاق‌های جامعه در اعتیاد است و این در حالی است که در کشور ما تلاش‌های زیادی برای مبارزه با مواد مخدر انجام شده است.

وی گفت: یکی از راه‌های مبارز با این آسیب ورزش‌های همگانی و گردهمایی‌های ورزشی است و ادارات متولی این برنامه‌ها را در اولویت کاری خود قرار دهند.

شهردار پردیس نیز در این همایش اظهار داشت: هدف از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی نشاط افزایی و نشاط بخشی به خانواده‌ها است.

کوروز گلریز گفت: ساخت سالن‌های بزرگ ورزشی و حمایت از برگزاری همایش‌های ورزشی و تقویت هیات‌های ورزشی را به منظور افزایش سرانه ورزش شهرستان در دستور کار خود قرار دادیم.

رییس هیات همگانی شهرستان پردیس نیز گفت: توسعه ورزش همگانی در سطح شهر با حضور شهروندان، گامی موثر در راستای ییشگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر است.

هادی سوهانی گفت: راه اندازی ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی، فعال سازی رشته‌های ورزشی زیر مجموعه همگانی، برگزاری مسابقات و کارگاه‌های آموزشی، رویدادهای ورزشی فرهنگی در رده کودکان، بانوان و تشویق جوانان و نوجوانان برای حضور در اماکن ورزشی بخشی از فعالیت‌های این هیات است.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

تهرام/۹۴۴۱/ ۱۰۰

  • نوشته شده
  • در جمعه 14 تير 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 3