En
تاریخ : جمعه 14 تير 1398
کد 3520

ساکنان محله "ازون تپه" بومهن در اختلافات بین دستگاهی سرگردانند

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس گفت: ساکنان محله "ازون تپه" بومهن در اختلافات بین دستگاهی سرگردانند و نیاز است به مردم این منطقه بیش از گذشته رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید فرید موسوی روز جمعه در حاشیه بازید از محله "ازون تپه" بومهن اظهار داشت: مشکلات ساکنان این منطقه از بومهن به صورت شفاهی و کتبی به اطلاع مسولان استانی رسیده و به صورت میدانی به منظور تسریع در ساماندهی منطقه و آشنایی با مشکلات ساکنان بازدید شد.

وی افزود: مشکلات ریشه ای منطقه طی سال‌های گذشته محدودیت و محرومیت از امکانات را برای ساکنان به همراه داشته است.

این نماینده مجلس گفت: ساکنان این منطقه طی سال های گذشته از دریافت خدمات عمومی، بهسازی و ایمن سازی خانه ها و تعیین تکلیف اراضی و زیرساخت های اولیه مانند آب، برق، گاز و تلفن محروم هستند.

وی اظهار داشت: با توجه به محرومیت مردم این منطقه باید هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات ساکنان اقدام و با برنامه ریزی جدید و پیگیری مجدانه برای رفع مشکلات موجود، زندگی با کیفیتی را برای آنها فراهم کنیم.

موسوی گفت: ساماندهی و بازآفرینی شهرهای بومهن، پردیس، اسلامشهر و ری در دست اقدام است و منطقه ازون تپه به دلیل غفلت های صورت گرفته در اولویت کار ما و دستگاه‌های مسئول قرار دارد.

شهر بومهن با ۱۰۰ هزر نفر جمعیت در شهرستان پردیس و در شرق پایتخت قرار دارد.

تهرام/۹۴۴۱/‏۶۰۰۳

  • نوشته شده
  • در جمعه 14 تير 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 11