En
تاریخ : شنبه 15 تير 1398
کد 3522

در جلسه شورای معاونان فرماندار پردیس مطرح شد: تاکید بر هماهنگی معاونان، بخشداران و مسئولان واحدها برای اجرای بهتر برنامه ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه هفتگی معاونان، بخشداران و مسئولان ادارات حوزه فرماندار با عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس برگزار شد.


فرماندار پردیس در ابتدای این جلسه با تاکید بر حفظ وحدت رویه در پیگیری مسائل و مشکلات و اجرای طرح ها و برنامه ها، ارزیابی اقدامات انجام گرفته در شهرستان برای تعیین میزان کارایی برنامه ها و همکاری ادارت و دستگاه های اجرایی را بسیار مهم دانست و گفت: در تدوین برنامه ها توجه به مشکلات شهرستان و الویت بندی آنها باید مورد توجه قرار بگیرد و توجه به وضعیت اقتصادی، مسائل انتخاباتی، مقابله با ساخت و ساز های غیر مجاز و تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی از مهم ترین الویت های فرمانداری در سال 98 است.
 
رضایی افزود: هماهنگی میان معاونان، بخشداران و مسئولان واحدهای فرمانداری برای نظارت بر اجرای برنامه ها و طرح های تدوین شده نیز دارای اهمیت زیادی است و همه اعضای این جلسه باید به آخرین اطلاعات و آمار مربوط به حوزه کاری خود مسلط باشند و پیگیری های کاربردی همراه با بازدید های دوره ای و حضور در میان مردم را در دستور کار قرار دهند.
 
در ادامه حسن بابایی و نوید عباسی معاونان فرماندار و خدادادی و قاصدی بخشداران بومهن و جاجرود به بیان گزارش اقدامات، روند اجرای طرح ها و پیشنهادهای حوزه کاری خود پرداختند و پیرامون مسائل مطرح شده تبادل نظر صورت گرفت.
 
انجام برآورد پروژه های مربوط به اعتبارات ارزش افزوده در روستاها، وضعیت شهرک امام خمینی(ره) و محله هوا فضا در بومهن از نظر ساخت و ساز ها و خدمات شهری، وضعیت پیگیری احداث آرامستان، بررسی آمارهای وقایع چهارگانه حیاتی با همکاری ادرات مربوطه و مکاتبه با ادارت کل برای تقویت ادارات شهرستانی از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

گفتنی است در این جلسه معاونان فرماندار، بخشداران و روسای ادارات بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی، حراست و روابط عمومی فرمانداری حضور دارند.  • نوشته شده
  • در شنبه 15 تير 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 40