En
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 3527

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، مهندس بابایی معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان در جریان این جلسه گفت: هدف از برگزاری جلسات ستادساماندهی امور جوانان درگیر کردن همه دستگاه‌ها و ارگان‌های عضو این ستاد در مسائل مربوط به امور جوانان است.
وی افزود : تمامی کار‌ها و برنامه‌ها باید در چارچوب موازین اسلامی و شئونات برگزار شود و طراحی برنامه های نو و جوان پسند در ایام اوقات فراغت به ویژه در حوزه جوانان بسیار حائز اهمیت است‌.
در ادامه بابایی تصریح کرد: حرکت به سمت اعتلا و رشد نسل نوجوان و جوان و حل مسائل و دغدغه‌های آنان جهت استفاده بهینه و شکوفایی استعداد‌ها و توانایی‌های آنان باید در اهم امورات باشد. وی ایام تابستان و کلاس‌های طرح غنی سازی اوقات فراغت را بهترین فرصت برای آموزش جوانان در حوزه‌های مهارتی، فرهنگی و اجتماعی دانست و خاطرنشان ساخت: غنی سازی اوقات فراغت بستر شکوفایی جامعه را فراهم می‌کند و از اهمیت خاصی برخوردار است.
در این جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان، ضمن تبریک دهه کرامت و رور ملی دختر به تشریح مصوبات جلسه گذشته پرداخت، سپس بر مشارکت کلیه دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی جوانان در غنی سازی اوقات فراغت و ارایه برنامه به مناسبت هفته ازدواج و تعالی خانواده تاکید کرد.
محمد سیفی خطاب به اعضای ستاد گفت: برنامه‌های ورزشی و فرهنگی امور جوانان با هماهنگی دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان جهت تجمیع و ارسال گزارشات به فرمانداری اجرا گردد.
وی با بیان اینکه حل مسایل و مشکلات جوانان دغدغه اصلی مسئولین است، گفت: شکوفایی استعداد‌ها و استفاده بهینه از توانایی‌های جوانان باید در اهم امورات باشد. اشتغال یکی دیگر از عوامل اصلی و تاثیرگذار در زندگی و آینده جوانان است که مطابق رویکردهای محتوایی می بایست مورد توجه ویژه قرار گیرد.
در ادامه درخشان دارا با قرائت مصوبات، گزارش اقدامات صورت گرفته را ارایه نمود و از ادارات خواست برنامه های اوقات فراغت و گرامیداشت هفته ازدواج و تعالی خانواده را به دبیرخانه ستاد و فرمانداری ارسال کنند.
معاون اداره ورزش و جوانان بیان کرد: غنی سازی‌اوقات فراغت جوانان جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ضروریست و این ظرفیت در شهرستان وجود دارد تا اقدام عملی در حوزه جوانان انجام دهیم.
در پایان کلیه حاضرین در خصوص دستور کار جلسه به ارائه دیدگاه ها و برنامه های دستگاه خود پرداختند و در این خصوص تبادل نظر صورت گرفت.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 تير 1398
  • ساعت 21
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 11