En
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 3529

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، همایش پیاده روی خانوادگی امروز (جمعه) همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت با حضور سعیدی نماینده مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، رضایی فرماندار و معاونین، رییس اداره ورزش، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرپردیس، فرمانده نیروی انتظامی، رییس هیات ورزشهای همگانی و با شرکت گسترده مردم و مسئولان ادارات شهرستان برگزار شد.
این همایش که از سوی هیات ورزشهای همگانی شهرستان پردیس با همکاری شهرداری و شورای اسلامی پردیس و اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ پردیس تدارک دیده شده بود، از میدان امام خمینی(ره) این شهر آغاز شد و در بام پردیس به اتمام رسید.
محمدسیفی، رئیس اداره ورزش و جوانان در این همایش با گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، به شعار جهانی این روز یعنی «جامعه سالم و عاری از اعتیاد» اشاره کرد و گفت: جامعه ای می تواند به پیشرفت و ترقی برسد که دارای جوانانی شاداب و باانگیزه باشد.
وی افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس با فعال کردن هیاتهای ورزشی خود درصدد است تا هم در زمینه مهارتی و حرفه ای جوانان و هم در پرکردن اوقات فراغت جوانان و همگانی سازی ورزش گام های رو به توسعه را بردارد.
سیفی خاطرنشان کرد: والدین باید برای در امان ماندن فرزندان خود و به دنبال آن داشتن جامعه ای عاری از مواد مخدر، آنان را به سمت ورزش سوق دهند و نقش اصلی خود را در تربیت و موفقیت فرزندان، فراموش نکنند.
در پایان این مراسم به قید قرعه و به رسم یادبود هدایایی به افراد شرکت کننده اهدا شد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 تير 1398
  • ساعت 21
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 3