En
تاریخ : يکشنبه 30 تير 1398
کد 3591

ویژه انتخابات 3/ فرماندار پردیس در جلسه کمیته راهبردی انتخابات: استکبار جهانی برای دلسرد کردن ملت ایران برنامه ریزی های گسترده ای کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، دومین جلسه کمیته راهبردی انتخابات شهرستان پردیس به ریاست عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان برگزار شد.
 حسن بابایی و نوید عباسی معاونان فرماندار، محسن قاصدی بخشدار جاجرود و روسای ادارات فرمانداری در این جلسه حضور داشتند و در آن افراد حاضر ضمن آسیب شناسی انتخابات دوره های قبل، پیشنهادات خود را در راستای رفع نواقص و اجرای بهتر روند برگزاری انتخابات همچنین تغییرات احتمالی شعب اخذ رای با توجه به افزایش جمعیت شهرستان ارائه کردند.

 فرماندار پردیس در این جلسه با اشاره به شرایط حساس کشور از منظر بین‌المللی گفت: مشکلات موجود، موجب دغدغه مردم و مسئولان است و همانطور که استکبار جهانی برای دلسرد کردن ملت ایران برنامه ریزی و اقدامات گسترده ای را انجام می دهد ،در داخل کشور نیز باید برای ایجاد امید و نشاط در میان مردم، برنامه ریزی کرده و زمینه  افزایش مشارکت در انتخابات را فراهم آورد.

 رضایی افزود: همه امکانات کشور برای برگزاری انتخابات به کار گرفته خواهد شد و دست اندرکاران برگزاری این امر مهم باید به قانون آن اشراف کامل داشته باشند، از این رو لازم است بازخوانی قوانین انتخابات در همه جلسات مربوطه مورد توجه قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در ادامه تشکیل کمیته های زیرمجموعه، ساماندهی و تقویت نیروهای هر کمیته و تدوین برنامه مربوطه برای نیل به بزرگترین هدف که برگزاری انتخاباتی سالم و با مشارکت همه اقشار جامعه است را از اولویت ها دانست و بر تسریع در انجام آن تاکید کرد.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 30 تير 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 65