En
تاریخ : شنبه 22 تير 1398
کد 3593

ویژه انتخابات 1/ دیدار فرماندار پردیس با اعضای دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس با اعضای دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار پردیس در ابتدای این دیدار رعایت دقیق قانون و اقتدا به بیانات و سیره حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را ملاک عمل کارگزاران انتخابات دانست و گفت: مجلس شورای اسلامی به تعبیر امام راحل در راس همه امور است به همین دلیل مردم حق دارن در شرایط کاملا شفاف و برابر در انتخابات شرکت کنند و سرنوشت خود را به دست بگیرند و هیچ کسی حق دخالت در انتخابات و تعیین سمت و سو برای آن را ندارد.

 
وی فعالیت اعضای دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان را بسیار ظریف و تاثیر گزار ذکر کرد و افزود: به برکت نظام اسلامی برگزاری انتخابات برای مشارکت فعالانه مردم در تعین سرنوشت و آینده کشور یک پروسه دائمی است و در مقاطع مختلف برگزار خواهد شد و تلاش همه دست اندرکاران امر انتخابات باید این باشد که انتخاباتی سالم و بی نقص برگزار شده و حضور عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی در کنار هم مایه دلگرمی و اطمینان مردم شود.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس پرهیز از قرار گرفتن مسئولان امر برگزاری و نظارت بر انتخابات در معرض اتهام را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: با یاری پروردگار در دوم اسفند ماه شاهد برگزاری انتخابات هستیم اما از هم اکنون تمام رفتار ما رنگ و بوی انتخاباتی دارد و باید از هرگونه عمل شبه دار بپرهیزیم تا اعتماد مردم به خدمتگذاران خود از بین نرود زیرا اساس کار ما تقویت نگاه مثبت مردم به امر انتخابات است.
 
عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس افزود: حضرت امام فرمودند میزان رای  ملت است و مقام معظم رهبری نیز آرای مردم را حق الناس دانستند و این دو موضوع وظیفه ما را در امر انتخابات بسیار سنگین تر خواهد کرد پس رفتارصادقانه، برادرانه و خیرخواهانه برگزار کنندگان و ناظران، امانتداری رای مردم را آسان تر کرده و از اشتباهات احتمالی و ایجاد تنش نیز خواهد کاست.
 
در ادامه این دیدار، اعضای دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان شهرستان پردیس ضمن ارائه اطلاعاتی از تعداد پرسنل و وضعیت آموزش و به کارگیری این افراد در امر انتخابات و تشریح شرایط فعلی، از آمادگی این دفتر برای مشارکت در برگزاری انتخاباتی سالم و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه سخن گفتند.


 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 تير 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 80