En
تاریخ : چهارشنبه 9 مرداد 1398
کد 3627

با شعار نهضت مهارت افزایی برگزارشد:

نمایشگاه و همایش روز ملی مهارت افزایی در شهر پردیس

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پردیس، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پردیس از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مهارتی و همایش روز ملی مهارت و کارآفرینی در شهر پردیس با شعار نهضت مهارت افزایی خبر داد.
آزاده ریاحی با اعلام این مطلب که نمایشگاه دستاوردهای مهارتی بخش دولتی و بخش خصوصی پردیس از اول مرداد ماه لغایت 6 مرداد ماه در محل بوستان ولایت این شهر برگزار شد، افزود: معرق، منبت و مشبک کار چوب، سازنده زیور آلات، نقاشی روی چوب، فرش، گلیم و گبه باف، طراحی و نقاشی روی پارچه، صنایع غذایی، فناوری اطلاعات، هویه کاری پارچه و ... از رشته های ارائه شده در این نمایشگاه بوده است.

وی در جشن بزرگداشت روز ملی مهارت و کارآفرینی تصریح کرد: توسعه و ترویج فرهنگ کسب و کار، کارآفرینی و مهارت آموزی و ارتقای دانش و نگرش جوانان در حوزه مهارتی و توسعه بخش خصوصی از جمله اولویت های برگزاری نمایشگاه و گذر مهارتی رایگان در شهرستان است که با حمایت مجموعه مدیریت شهرستان انجام گرفته است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پردیس در پایان اظهار داشت اظهار داشت: شرکت کنندگان در گذر های مهارتی رایگان برای کسب مهارت های فنی و حرفه ای می توانند به کارگاه تخصصی در بخش متمرکز دولتی و خصوصی مراجعه و مهارت های فنی و حرفه ای را فرا بگیرند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط فنی و حرفه ای پردیس
  • تعداد بازدید 10