En
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 3687

مشکلات شهری پردیس با انعکاس اخبار خبرنگاران برطرف می‌شود

معاون شهردار پردیس گفت: انعکاس مشکلات توسط خبرنگاران سبب رفع مشکلات از سوی شهرداری می‌شود و شهروندان از طریق اصحاب رسانه از اقدامات انجام شده شهرداری باخبر می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، نشست خبری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس امروز با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات شهرداری پردیس برگزار شد.

محمد درفکی، معاون شهردار پردیس در این نشست حضور خبرنگاران را تاباندن نور در تاریکی عنوان و اظهار کرد: انعکاس مشکلات توسط خبرنگاران سبب رفع مشکلات از سوی شهرداری می‌شود و شهروندان از طریق اصحاب رسانه از اقدامات انجام شده شهرداری باخبر می‌شوند.

حسن لاله، رئیس شورای اسلامی شهر پردیس نیز خبرنگاران را چشمان بیدار مردم دانست و بیان کرد: هم اکنون در عصر رسانه و ارتباطات قرار داریم و این انقلابی در دنیا ایجاد کرده است.

وی گفت: انقلاب ارتباطات سبب شده هر لحظه اتفاقات را در نقاط مختلف جهان دنبال کنیم و به واسطه همین اخبار بلافاصله در نقاط مختلف جهان منتشر می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس با بیان اینکه واقعیت‌ها زمانی که انعکاس پیدا می‌کند وجدان کاری خبرنگاران آرام می‌شود، ادامه داد: قسم نامه بقراط حکیم تنها مربوط به پزشکان نیست، بلکه این قسم نامه امنیت خاطری را برای جامعه به وجود می‌آورد که افراد با وجدان بیدار کار می‌کنند.

وی اضافه کرد: خبرهای صحیح می‌تواند امنیت روانی را در جامعه ایجاد یا برعکس با انتشار اخبار غیرواقعی باعث هرج و مرج در جامعه شود.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس تصریح کرد: سلامت نفس خبرنگاران می‌تواند رسالتی را که بر عهده دارند و آن امانت‌داری خبر از مبدا تا مقصد است، میسر کرده و به نحو شایسته این رسالت را انجام دهند و در وجدان خود ناراحت نباشند.

حسن لاله تصریح کرد: انتقال صحیح اخبار در بین خبرنگاران شهرستان پردیس زبانزد و حسن کار خبرنگاران پردیسی قابل تقدیر است در حالی که خبرنگاران بابت اخبار هزینه‌های اندکی دریافت می‌کنند که حتی پاسخگوی هزینه ایاب ذهاب آنها نیز نمی‌شود اما با انرژی و عشق فعالیت می‌کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس گفت: خبرنگارانی که با صداقت کار می‌کنند در بین مردم و مسوولین جایگاه بالایی دارند اما با همدلی و دوستی بیشتر می‌توانند گام‌های بلندتری را در جهت پیشرفت یک شهر، شهرستان، استان و کشور بردارند.

انتهای پیام/67016/پ/ث/35
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 3