En
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 3688

مدیریت ورزشی شهر بومهن مستقل شد

تهران- ایرنا- مشاور اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: شهر بومهن بعد از رودهن به عنوان دومین شهر با مدیریت مستقل ورزشی اداره خواهد شد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، حسین رشیدیان در حاشیه آیین معارفه سرپرستی دفتر نمایندگی ورزش و جوانان شهر بومهن که با حضور رییس اداره ورزش، معاونان ، مربیان و پیشکسوتان ورزشی برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به زیرساخت های لازم و موجود در حوزه ورزش، پیگیری مسولین این شهر و رشد سریع جمعیت در شهر بومهن ، مقرر شد از این پس دفتر نمایندگی ورزش و جوانان این شهر مستقل از شهر پردیس فعالیت خود را آغاز کند.

وی ضمن تقدیر از حمایت اعضای شورای اسلامی و شهرداری شهربومهن از ورزش خاطر نشان کرد: توسعه ورزش دراین شهر نیازمند همفکری، همکاری و مشارکت همه مدیران و مسئولان است.

مشاور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: اعزام تیم های مستقل ورزشی و حضور مربیان و داوران در رقابت های استانی، کشوری و بین المللی برخی از مزایای تفکیک دفتر نمایندگی ورزش و جوانان شهر بومهن است.

رشیدیان با بیان اینکه اجرای طرح تفکیک دفتر نمایندگی ورزش و جوانان در سایر شهرهای استان مقدور نیست، اظهار داشت: این تصمیم برای بهبود مدیریت ورزش بومهن با توجه به آماده بودن زیر ساخت ها و  رشد سریع جمعیت متفاوت در این شهر نسبت به سایر شهرهای استان تهران اتخاذ شده و برای سایر شهرهای استان تهران این استقلال عملی و قانونی نخواهد بود.

وی با بیان اینکه فرصت دوم برای حضور در عرصه های ورزشی در اختیار این شهر قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: هیات های ورزشی شهر در این فرصت مدیریت مستقل در عرصه ورزش را تجربه خواهند کرد.

مشاورمدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ادامه اظهار داشت: سرمایه گذاری خوبی از سوی  شورای اسلامی و شهرداری بومهن برای توسعه ورزش شهر بومهن انجام شده و با توجه به ظرفیت مناسب ورزش این شهر در انتظار خبرهای خوب ورزشی با شرایط جدید هستیم و به عنوان همکاران شما در اداره کل ، امکانات بهتر ورزشی را برای شما فراهم می‌کنیم.

گفتنی است، در این مراسم مجید کشاورز هدایتی به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان شهر بومهن معرفی شد.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

تهرام/۹۴۴۱//۶۱۳۹

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 4