En
تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1398
کد 3696

به منظور آمادگی برای حضور در مسابقات منطقه ای استان تهران برگزار شد:

تمرینات تیم هندبال دختران شهرستان پردیس در زمین چمن سوم خرداد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، دختران هندبالیست شهرستان پردیس با مربیگری ریوندی نایب رییس هیات و ابویی از مربیان هندبال تمرینات خود را انجام دادند.
رئیس هیات هندبال شهرستان پردیس در این ارتباط گفت: مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته در نظرداریم،هندبال جایگاه شاخصی را در میان رشته های ورزشی برای خود در شهرستان داشته باشد.
حمید سیری تصریح کرد: هدف ما به طور جدی در رده پایه و طرح های استعداد یابی فعال شده و این موضوعی است که از سال گذشته به آن توجه گردیده و این روزها در حال تربیت پشتوانه‌های ورزشی خوب و تکنیکی برای تیم‌ منتخب شهرستان هستیم.
وی افزود: امروز هندبالیست ها در فضای محیطی و بر اساس تمرینات پلایومتریک بر توان تغییر شتاب با نوع متفاوتی از رقابتها و توانایی بدنی خود آشنا شدند و سرمربی نسبت به موقعیت و پتانسیل ورزشکاران بر مبنای قد و چابکی و سرعت عمل اشراف بیشتری پیدا کرد.
سیری در ادامه خاطرنشان شد: گروه کنترل تمرینات عادی هندبال،آزمودنی ها پیش‌آزمون و پس‌ آزمون ارتفاع پرش عمقی از سطح و تغییر شتاب دختران ‌هندبالیست برای آمادگی حضور در مسابقات استان تهران در جریان برنامه آمایشی روز چهارشنبه سنجیده شد.
وی در پایان گفت: مقرر است دختران هندبالی به زودی در مقابل تیم بابلسر اولین مسابقه استانی خود را برگزار کنند.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 مرداد 1398
  • ساعت 12
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 7