En
تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1398
کد 3697

در پی راه اندازی دفتر نمایندگی ورزش و جوانان در بومهن:

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران: ورزش شهربومهن زیرنظر ورزش و جوانان شهرستان پردیس رو به جلو حرکت خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، نادرشاملو در مراسم معارفه مجید کشاورز به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن افزود: بومهن در عرصه‌های مختلف ورزشی دارای پتانسیل و ظرفیت مناسبی است و انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت و امکانات موجود، زیرنظر اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس؛ ورزش این شهر در مسیر توسعه و رشد بیشتر حرکت کند که با توجه به ضعیف بودن اعتبارات استانی، منابع انسانی و زیرساخت ها در ورزش بومهن باید با همدلی و تعامل دوسویه با نهادها و ادارات و مجموعه مدیریت شهری رو به جلو حرکت کند.
وی بر ضرورت فراهم کردن امکانات مناسب برای رشد و توسعه ورزش و توجه به مسائل و مشکلات جوانان تاکید کرد و افزود: جوانان علاقه مندی زیادی به سمت ورزش دارند و با توجه به جمعیت جوان، باید از طریق جذب خیرین ورزش یار مشکلات کمبودها مرتفع گردد.
شاملو گفت: هیات های ورزشی باید مورد توجه قرار گرفته و حمایت شوند و با برنامه ریزی منظم و مدون، زمینه استعدادیابی و پرورش استعدادها فراهم شود. امید است با همکاری مسئولان و ورزشکاران شاهد شکوفایی بیش از پیش ورزش شهربومهن‌ باشیم.
در ادامه مجید کشاورزهدایتی ضمن تشکر از محموعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و حمایت های سیفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، اعضای شورای اسلامی و شهرداری بومهن و دلسوزان و پیشکسوتان ورزش شهر که در راستای ایجاد دفتر نمایندگی ورزش تلاش های زیادی را داشته اند، از اعتماد در راستای انتخاب به سمت سرپرست ورزش و جوانان بومهن قدردانی کرد و گفت: از تجربیات دوستان و پیشکسوتان این عرصه حتما استفاده کرده و ادامه برنامه ها را جهت ارتقاء ورزش شهر بومهن پیگیری خواهد کرد.
در بخشی از حکم صادره از سوی سیفی آمده است :
با عنایت به تعهد و تجارب جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی اداره ورزش وجوانان بومهن منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند منان و با توجه به توانائی های ورزش منطقه و استفاده بهینه از نیروی انسانی کارآمد موجود در تحقق اهداف ورزش وجوانان شهرستان پردیس تهران موفق و موید باشید.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 1