En
تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1398
کد 3698

در مراسم معارفه سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن

سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن: باید با تجارب پیشکسوتان ورزش و توان جوانان، آینده را ساخت

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، مجید کشاورز در مراسم معارفه خود به سمت سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن که با حضور رشیدیان مشاور مدیرکل و شاملو معاون اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، نمایندگان مجلس، معاون شهردار و اعضای شورای اسلامی بومهن، پیشکسوتان، فعالان و معتمدین ورزش برگزارشد، افزود: ورزش از نیازهای امروز جامعه است که باید بسترهای لازم برای پرداختن همه مردم به آن فراهم شود.
وی ضمن ابراز تعلق خود به شهر بومهن و مسئولیت خطیری که برعهده اش گذاشته شده، افزود: ورزش بومهن طی سال‌های اخیر فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته و هم اکنون در حال صعود به سمت قله‌های پیشرفت و موفقیت است.
کشاورز تصریح کرد: پیشرفت روزافزون ورزش نیازمند مشارکت و حمایت همه بخش‌ها اعم از دولتی و خصوصی به ویژه شهرداری و اعضای شورای اسلامی بومهن و معتمدین و پیشکسوتان ورزش است وامید دارم همه مردم دلسوز سهم خود را در توسعه ورزش شهر بپردازند و بنده را یاری دهند.
سرپرست ورزش و جوانان بومهن، لازمه موفقیت در ورزش بومهن را بهره‌گیری از تجارب پیشکسوتان دانست و بیان داشت: پیشکسوتان ورزش گنجینه‌های ارزشمندی هستند که باید از تجارب آنها به درستی بهره گرفت و با توان جوانان آینده را ساخت.
وی تدوین برنامه استراتژیک، تلاش به منظور ارتقای سطح فعالیت هیات های ورزشی و افزایش سطح کمی و کیفی خدمات به مردم، ارتقای سطح فرهنگ ورزش عمومی و همگانی شهروندان، توجه به مقوله ورزش قهرمانی و برنامه‌ریزی به منظور شناسایی، پیگیری سرانه و پروژه های ورزشی نیمه کاره، جذب، پرورش و نگه داشت مستعدین ورزشی را از برنامه‌های مدیریتی با مشارکت همه افراد صاحب نظر و تفکر و مساعدت مدیریت شهری و حمایت ورزش و جوانان شهرستان پردیس برشمرد.
مجید کشاورزهمچنین برنامه‌ریزی به منظور ارتقای سطح آموزش در سطوح مختلف، بهره‌گیری از ظرفیت سایر حوزه‌ها و برنامه‌ریزی به منظور ارتقای سطح ورزش حرفه‌ای و برنامه‌محور نمودن فعالیت باشگاه‌های ورزشی، تدوین برنامه در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش همگانی، ورزش قهرمانی، مدیریت اماکن ورزشی، توزیع اعتبارات و ... را از دیگر برنامه‌های مدنظر خود عنوان نمود.
وی ادامه داد: امروز مردم به عنوان مخاطبین اساسی ما گوش شان از آمار و ارقام و عکس پر است، هر مدیریتی اگر بخواهد مختصات و مشخصات خود را بیان کند بایستی محصول عملکرد خود را به رؤیت مخاطبین برساند، اما مهمتر از آن رضایتمندی مردم است و این برای من بهترین ارزیابی خواهد بود.
گفتنی است مجید کشاورزهدایتی، دارای کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی و۱۵ سال سابقه کار در اداره ورزش و جوانان است و در کارنامه خود از سال۸۳ تاکنون؛ نایب رییسی هیات بدنسازی، رییس هیات تنیس روی میز، بازرس اماکن ورزشی، نظارت بر عملکرد، مسئول صدور مجوز باشگاه ها، مسئول طرح های بازدیدهای دوره ای از سوی اداره کل ورزش و جوانان، مسئول بسیج ورزشکاران، ۵ مدرک داوری و ۳ مربیگری، ورزشکار حرفه ای رشته های تکواندو، فوتبال، بدنسازی، تنیس روی میز و..‌. معاون فنی ورزشی و رییس هیات ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی شهرستان پردیس را در حال حاضر دارد.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 5