En
تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1398
کد 3734

معرفی رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، طی مراسمی و با حضور تنی چند از مسئولان، رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان معرفی و مشغول به کار شد.

این نشست با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس، حجت الاسلام توسلی امام جمعه، حجت الاسلام سهرابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، روسای ادارات، ائمه جماعات و روسای هیات امنای مساجد و اعضای شورای هیات های مذهبی شهرستان و در محل فرمانداری برگزار و رضایی در ابتدا با قدردانی از فعالیت های موثر اداره تبلیغات اسلامی در مدت گذشته از استقرار، حضور و تقویت ادارات فرهنگی را مایه خیر و برکت برای شهرستان دانست و افزود: امروزه شاهد حجم وسیعی از تهاجم فرهنگی هستیم و بیش از هر زمان دیگری باید با سیاه نمایی و ایجاد شبه های دشمنان دین و نظام جمهوری اسلامی مقابله کرد.
 
فرماندار پردیس ادامه داد: در امور فرهنگی و تبلیغی، تنها یک اداره مسئول نیست و همه ما باید تحت لوای پرچم ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی تلاش کنیم و با همدلی و هماهنگی و پرهیز ار عملکرد جزیره ای در حوزه های فرهنگی و دینی که یکی از اهداف انقلاب و آرمان های شهدا بوده است، وظایف خود را انجام دهیم.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه انتظارات خود از اداره تبلیغات اسلامی را برشمرد و سپس امام جمعه پردیس به بیان برخی اقدامات انجام گرفته با تعامل دستگاه های مختلف پرداخت و حجت الاسلام سهرابی نیز ضمن قدردانی از زحمات رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، رسالت و خط مشی این اداره همچنین انتظارات خود از مدیریت جدید در شهرستان را تشریح کرد.
 
ارائه گزارش فعالیت های حجت الاسلام حسینی تبار و برنامه های آتی حجت الاسلام کریمی روسای سابق و جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و تکریم و اهداء حکم مسئولیت این دو مدیر از دیگر برنامه های این مراسم بود.
 


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 30 مرداد 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 29