En
تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1398
کد 3735

برگزاری جلسه شورای مشارکت های مردمی شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، دومین جلسه شورای مشارکت های مردمی شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.

این جلسه با هدف برنامه ریزی و اتخاذ راهکارهایی برای بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در شهرستان از قبیل اتاق اصناف و اتحادیه ای صنفی، ادارات و نهادها، خیرین و نیکوکاران، سمن ها و نهادهای اجتماعی و مساجد و پایگا های فرهنگی برای شناسایی اقشار و خانواده های آسیب پذیر و جلب مشارکت عمومی برای کمک رسانی به این افراد برگزار و معاون فرماندار بر لزوم وجود اراده عمومی برای موفقیت در این مسیر تاکید کرد.
 
در ادامه مواردی از جمله راهکارهای دریافت خدمات رایگان پزشکی برای اقشار آسیب پذیر، بهره مندی از تکایا، حسینیه ها و مساجد در ایام محرم برای جلب کمک های خیرین و تامین مایحتاج تحصیل دانش آموزان نیازمند برای شروع سال تحصیلی تبادل نظر انجام گرفت و در پایان مقرر شد؛ جلسه ای با حضور اداره بهزیستی، شبکه بهداست و درمان، خیران سلامت و نظام پزشکی شهرستان به منظور بهره گیری مددجویان از خدمات پزشکی و درمانی برگزار و شبکه بهداشت هماهنگی لازم را برای استفاده مدجویان تحت پوشش از خدمات پاراکلینیکی شهرستان انجام دهد.
 
معرفی دانش آموزان تحت پوشش به اداره صمت برای تامین مایحتاج تحصیل از قبیل لوازم التحریر، فعالیت شوراهای صنعتی به عنوان رابط اداره بهزیستی و واحدهای تولیدی و صنعتی برای دریافت مشارکت ها و جذب خیرین در شهرها و روستا با کمک شوراهای اسلامی از مصوبات این جلس بود.  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 30 مرداد 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 33