En
تاریخ : پنجشنبه 7 شهريور 1398
کد 3770

افتتاح سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه در شهرستان پردیس

فرماندار شهرستان پردیس گفت: کل پروژه‌های قابل‌افتتاح و کلنگ زنی شهرستان پردیس در هفته دولت، ۳ هزار و ۵۶۷ میلیارد تومان برآورد شده است که شامل ده هزار و صد واحد از مساکن مهر، تعدادی مدرسه، مسجد، تصفیه‌خانه و کارهای زیربنایی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، مراسم کلنگ زنی و افتتاح تعدادی از پروژه‌های عمرانی شهرستان پردیس امروز پنجشنبه با حضور مسئولین ارشد شهرستان پردیس، روسای ادارات، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای پردیس و بومهن به مناسبت فرارسیدن هفته دولت انجام شد.

بنابراین گزارش عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه این مراسم‌ها در جمع خبرنگاران در خصوص این افتتاح‌ها و برنامه‌های شهرستان پردیس برای هفته دولت، ضمن تبریک هفته دولت به خدمتگزاران مردم، اظهار کرد: به‌طور طبیعی در هفته دولت فرصتی داریم تا بخشی از فعالیت‌هایی که در سطح کشور و شهرستان‌ها انجام می‌شود را به سمع و نظر مردم برسانیم و مردم نیز حلاوت بهره‌مندی از این خدمات را احساس کنند.

وی گفت: در شهرستان پردیس به‌واسطه ویژگی‌های خاصی که دارد، مانند وجود مساکن مهر و نزدیک شدن به زمان اتمام این پروژه‌ها ۴۹ پروژه مهم را برای افتتاح و کلنگ زنی داشتیم که بخش عمده آن مسکن مهر است.

افتتاح 10 هزار و صد واحد مسکن مهر

رضایی افزود: درواقع کل پروژه‌های قابل‌افتتاح و کلنگ زنی شهرستان پردیس ۳ هزار و ۵۶۷ میلیارد تومان برآورد شده است که از این میزان ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان مربوط به ده هزار و صد واحد از مساکن مهر،  تعدادی مدرسه، مسجد، تصفیه‌خانه و کارهای زیربنایی است.

افتتاح مساکن مهر با حضور رئیس‌جمهور

فرماندار پردیس ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع و حجم بالای عملیات عمرانی تصمیم بر این شد تا در پایان شهریورماه با حضور رئیس‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی استاندار را مقامات و نمایندگان مجلس افتتاح شود که هزینه این پروژه‌ها ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.

وی اضافه کرد: مبلغ دویست و شصت‌وهفت میلیارد تومان از پروژه‌های شهرستان پردیس نیز در این مدت افتتاح‌شده که در بخش جاجرود و شهرهای پردیس و بومهن و شامل پروژه‌های فرهنگی، ورزشی، عمرانی و... بوده است.

افتتاح 100 میلیارد تومان پروژه با حضور معاون رئیس‌جمهور

رضایی تصریح کرد: یکی از این پروژه‌های روستایی، ساخت زمین چمن استاندارد فوتبال با بودجه ۵۷۶ میلیارد ریال بود که امروز مورد افتتاح قرار گرفت و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان از پروژه‌ها نیز در روز شنبه هفته جاری با حضور استاندار، رئیس پارک فناوری و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور انجام می‌شود.

کلنگ فاز سوم پارک فناوری بر زمین خواهد خورد

فرماندار پردیس بیان کرد: این افتتاح‌ها طی شنبه هفته جاری انجام می‌شود که شامل پروژه‌های هتل پارک فناوری باارزش ۸۰ میلیارد تومان، دو پروژه شهری در پردیس و بومهن خواهد بود که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور انجام خواهد شد و در کنار این افتتاح‌ها کلنگ ساخت فاز سوم پارک فناوری پردیس که از بزرگ‌ترین پروژه‌های کشور است هم بر زمین خواهد خورد.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان پردیس، خاطرنشان کرد: امروز کلنگ‌زنی پروژه گلخانه صنعتی با دو میلیارد تومان اعتبار و افتتاح سالن ورزشی شهرداری بومهن به مساحت یک هزار و 152 متر مربع با بودجه دو میلیارد و هشتصد میلیون تومانی در شهر بومهن را داشتیم که تقدیم مردم شهید پرور این شهر شد.

انتهای پیام/67016

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 7 شهريور 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 2