En
تاریخ : يکشنبه 10 شهريور 1398
کد 3781

فرماندار پردیس در جمع شرکت کنندگان در نماز جمعه: معنی نظام اسلامی پاسخگویی و احساس مسئولیت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران نماز جمعه آخرین روز هفته دولت، معنی نظام اسلامی را پاسخگویی و احساس مسئولیت دانست گفت: دولتمردان و روسای ادارات در هر مسئولیتی که هستند باید قدردان این نعمت باشند.
رضایی افزود: برای حفظ و پایداری این نظام، هزینه های سنگینی توسط شهدا، ایثارگران و آزادگان پر افتخار کشورمان داده شده و با تلاش های مسئولان و حمایت های مردم با عزت و افتخار به کار خود ادامه می دهد و مردم ولی نعمتان نظام هستند و از پایین ترین تا بالاترین ارکان جمهوری اسلامی با رای مردم شکل گرفته و مسوولان انجام وظیفه می‌کنند و منتی بر مردم ندارند.
 
این مقام مسئول اضافه کرد: دولت یازدهم با شعار تدبیر و امید در سال 92 با رای مردم انتخاب و توسط مقام معظم رهبری تنفیذ شده و اداره امور را در شرایط سخت آن سال‌ها در دست گرفت و این شرایط حکم می‌کرد تمام دولتمردان و مسوولان با تجربیات 35 ساله انقلاب اقدام کنند که با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و پس از 12 سال مذاکره، از مشکلات عبور و سال 94 شرایط مردم رو به بهبودی گذشت.

نمایند عالی دولت در شهرستان پردیس دولت دوازدهم را همان دولت یازدهم اما با کمی تغییرات دانست و افزود: با روی کار آمدن دولت تند و نابخرد آمریکا، از دو سال پیش معاهده بین‌المللی که از سوی اسرائیل و ترامپ ننگین‌ترین پیمان خواند می‌شد، به صورت یک جانبه زیر پا گذاشته شد و آنها با این کار در صدد وارد کردن فشار بیشتر بر مردم کشور بودند تا ارتباط مستحکم مردم و نظام را تضعیف کنند.
 
عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس در ادامه افزود: در همان ایام جان بولتن در جلسه‌ای با حضور منافقین کور دل گفت ایران 40 سالگی نظام را نخواهد دید در برابر این حرف احمقانه 40 هزار دلار حق الزحمه دریافت کرد تا به خیال خود تشدید کننده تروریسم اقتصادی آمریکا و متهدانش باشد اما به برکت خون شهدا و مردم فهیمی که از ابتدا پای نظام ایستاده و خواهند ایستاد نظام اسلامی وارد گام دوم خود شد و با اقتدار تر به حرکت رو به جلو ادامه خواهد داد.
 
فرماندار پردیس مهمترین موضوع دولت و نظام را معیشت مردم دانست و تصریح کرد: امید برای ما در نظام اسلامی حیاتی است و کسانی که یاس و ناامیدی را منتقل می‌کنند گناه بزرگی مرتکب می‌شوند و هرکسی بخواهد مردم را ناامید کند موفق نخواهد بود زیرا براساس آمار رسمی درصد بیکاری در بهار 98 نسبت به سال 97  از 12 به 10 رسیده در این آمار برای شهرستان پردیس 8 تا 9 درصد است.
 
فرماندار پردیس با اشاره به جدید التاسیس بودن شهرستان اشاره کرد و گفت: به طور طبیعی مسائل مختلفی مانند استقرار ادارات گریبانگیر شهرها و شهرستان های تازه تاسیس است که با لطف خدا و همت مسئولان و حمایت و مشارکت مردم پیگیری می‌شود و اقدامات مختلفی نیز در مباحث رو و زیر بنایی انجام گرفته و  مسوولان برای بهبود اوضاع تلاش می‌کنند.
 
رضایی افزود: امسال در شهرستان پردیس 49 پروژه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که رقم آن به بیش از 3 هزار و پانصد میلیارد تومان می‌رسد که پروژه‌های شرکت عمران شهر پردیس شامل مسجد، آسفات، کمربندی، مدارس، کلانتری، درمانگاه، و افتتاح بیش از 10 هزار واحد مسکن مهر بخش عمده ای از آن را تشکیل می دهد که افتتاح آنها با توجه به اهمیتشان به پایان شهریور موکول شده است.
 
فرماندار پردیس ادامه داد: درحوزه راهسازی ، آب، فاضلاب، برق، پروژه‌های ورزشی، ساخت خانه بهداشت و غیره در شهرستان افتتاح ها و کلنگ زنی‌هایی داشته‌ایم و پیگیری‌ها برای شروع به کار دو بیمارستان الغدیر و شفا به نتایج مثبتی رسیده است و پیگیری‌ها برای ساخت آرامستان و مکاتباتی برای احداث ساختمان‌های ادارات و دیگر انجام شده است اما حق شهروندان خوب شهرستان پردیس بیشتر از این ها است.
 


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 شهريور 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 16