En
تاریخ : دوشنبه 11 شهريور 1398
کد 3789

در راستای اجرای طرح های اوقات فراغت ورزشی در شهرستان پردیس برگزار شد

افتتاحیه اکادمی یاران خادمی در قالب جشن استعدادیابی در بومهن

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس؛ این مراسم با حضور محمد سیفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، مجید کشاورز سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن، محسن بخششی عضو شورای اسلامی بومهن و جمعی از هنرجویان اکادمی و خانواده ها و مربیان برگزار گردید.
مجید کشاورز در این مراسم گفت: امروزه در دنیا، فوتبال یکی از جلوه‌های اصلی برگزاری جشنواره‌هاست. تبدیل فوتبال به یک صنعت بین‌المللی که رابطه‌ای تنگاتنگ با حضور مخاطب، هیجان، نشاط، اقتصاد، سیاست و فرهنگ دارد، هرساله میلیون ها ساعت از وقت، انرژی و توجه مردم را در تمام دنیا به خود اختصاص داده است. محمد سیفی هم گفت: شهرستان پردیس از پتانسیل و ظرفیت خوبی در رشته فوتبال برخوردار بوده که این امر باعث شده انتظارات از این رشته ورزشی بالا باشد، لذا برنامه ریزی و پیگیری امور فوتبال از گذشته با مدیریت و انگیزه بیشتری در سطح پردیس و بومهن در حال پیگیریست.
رییس ورزش و جوانان شهرستان پردیس با تاکید بر انجام کار گروهی و اتحاد افزود: مسلما در صورت مشارکت و تعامل انگیزه ها افزایش و موجب بروز خلاقیت و بهره وری بیشتر می شود.
وی از حضور هنرجویان و خانواده ها که به جهت ارتقا ورزش شهر در یک برنامه ورزشی حضور داشتند، قدردانی نمود.
سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن در ادامه گفت: همواره تاکید داشته ام سرمایه های اجتماعی شهربومهن بسیار چشمگیر است و البته جایگاه ویژه ای که نزد جوانان و نوجوانان دارد موجب می شود رغبت عمومی استقبال از این رشته توسعه یابد.
معاونت ورزشی شهرستان خاطرنشان کرد: نمایش و تجلی دستاوردهای کلاسهای اموزشی و جشنواره های فوتبال شهرستان، ایجاد بستر مناسب برای نوآوری‌ها و تبادل اطلاعات، ایجاد فضای نشاط و روحیه رقابت سالم، تجلی ارزش‌های فرهنگی و ورزشی، هدایت و نظارت بر استعدادهاست.
وی در پایان‌از دست اندرکاران فوتبال شهرستان‌پردیس و برگزار کننده این برنامه بهنام خادمی قدردانی نمود. در ادامه یک مسابقه دوستانه و تمرینات استعدادسنجی و قرعه کشی با اهدا جوایز و تقدیر از تلاشگران انجام شد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 شهريور 1398
  • ساعت 10
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 4