En
تاریخ : چهارشنبه 13 شهريور 1398
کد 3794

برگزاری جلسه بررسی راه اندازی موکب شهرستان پردیس در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی(ع)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه بررسی اساسنامه و چگونگی راه اندازی موکب شهرستان پردیس در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی(ع) به ریاست فرماندار پردیس برگزار شد.


این جلسه با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان، حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرها، رئیس شورای اسلامی شهرستان و تنی چند از معتمدان محلی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
فرماندار پردیس در ابتدای این جلسه راه اندازی موکبی توسط هیات امنایی از شهرستان پردیس در مسیر راهپیمایی بزرگ  اربعین حسینی را  اقدامی تاثیر گذار از نظر فرهنگی و خدماتی دانست و گفت: خدمت رسانی به زائران و عاشقان ابا عبدالله الحسین و شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین حسینی افتخاری بزرگ است و اجری عظیم دارد و شهرستان تازه تاسیس پردیس نیز می تواند با استفاده از ظرفیت های داخلی در این امر مشارکت کند.
 
در ادامه بندهای اساسنامه موکب الحسین(ع) به صورت موردی تشریح و مورد تبادل نظر حاضران قرار گرفت و چگونگی انتخاب اعضای حقیقی و حقوقی هیات امنا، محل راه اندازی و استقرار موکب، چگونگی تامین نیروی انسانی و منابع مالی برای این اقدام و و ظرفیت های شهرستان بررسی شد.
 
در پایان و با توجه به زمان باقی مانده تا اربعین حسینی(ع) مقرر شد؛ اساسنامه موکب پس از اصلاحات مورد نیاز به نهادهای متولی برای تایید ارسال شود همچنین زمینه مشارکت شهرستان در این اقدام معنوی با همکاری شهرستان های مجاور فرآهم آید و برای سال آتی نیز نیازهای راه اندازی موکب مشخص و از هم اکنون اقدامات لازم برای تامین آن آغاز شود.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 شهريور 1398
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 20