En
تاریخ : يکشنبه 24 شهريور 1398
کد 3830

مجید کشاورز سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن:

هیات ها باید با جان و دل و با مدیریت کمبودها به وظیفه خود عمل کنند

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس؛ مجید کشاورز در جریان نشست تخصصی هیات ها و مدیران اماکن ورزشی پس از استماع نظرات روسا و نایب رئیسان هیات های ورزشی، گزارشی از روند کار هیات ها ارایه داد و گفت: باید برای ارتقاء ورزش شهرستان قدم های بلندتری برداریم.
سرپرست دفترنمایندگی ورزش و جوانان بومهن افزود : بنده از بیست مرداد مسئولیت ورزش بومهن را بر عهده گرفتم. اعتقادم بر این بود که باید برای بهتر شدن و ارتقا ورزش شهر برنامه ریزی مناسبی راانجام دهیم.
معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، خطاب به مسئولین هیات ها افزود: شما ها متولی ورزش شهرستان هستید و باید برای بهتر شدن ورزش سعی و تلاش نمائید. اگر مسئولیتی پذیرفتید باید با جان و دل کار کرده و حتی با وجود کمبودها نیز باید به وظیفه ای که دارد عمل کنید.
کشاورز افزود: نباید به بهانه کمبود اعتبارات دست روی دست بزاریم و کاری انجام ندهیم.
وی تصریح کرد: باید مسئولین هیات ها با خلاقیت و داشتن برنامه مدون در حوزه مربوطه تلاش خودتان را انجام دهید. ابتدا دریافت عنوان رییس هیاتی برای برخی دلچسب و بعضا با اصرار است، لیکن پس از صدور حکم متاسفانه شاهد نارضایتی و عدم فعالیت درخور شان ورزش از سوی هیات ها هستیم و بنده به عنوان معاون ورزشی باید پاسخگو مردمی که از عملکرد هیات ها ناراضی هستند، باشم.
وی تاکید کرد: در حال پایش فعالیت هیات ها هستیم و بزودی هیات های غیرفعال از گود خارج خواهند شد.
دکتر درخشان دارا نیز در نشست با روسای هیات های و نائب رییسان هیات ها و مدیران باشگاه ها گفت: تعامل و همکاری بیش از پیش بین هیأت های ورزشی در بخش بانوان می تواند در زمینه قهرمان پروری در رشته های مختلف موثر باشد.
معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس تصریح کرد: این مهم با همفکری و همکاری بین دست اندرکاران این حوزه امکان پذیر خواهد بود.
مسئول کارگروه توسعه ورزش بانوان ضمن بیان اینکه حوزه بانوان به عنوان قشر اثرگذار همیشه مطرح بوده و در امر ورزش و سلامت خانواده بسیار تاثیرگذار است، افزود : ورزش شهرستان پردیس در حوزه بانوان خوشبختانه عملکرد نسبتا خوبی داشته که در مسابقات المپیاد کشوری، قهرمانی کشور و استان نیز شاهد مقام آوری دختران هستیم.
وی در خصوص تصدی گری زنان در شهرستان در حوزه ریاست هیات های ورزشی صحبت هایی ارایه نمود و ابراز امیدواری کرد که تاپایان سال به جای ۴ خانم رییس هیات، دست کم ۸ خانم رییس هیات داشته باشیم.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 24 شهريور 1398
  • ساعت 03
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 3